Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Tereza Dvořáková
17. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Nemovitost v nabídce

Y&T Luxury Property - Luxusní byty v Praze , jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Opět jsme si pro vás připravili to nejlepší z trhu nemovitostí. 

Jako první novinku bychom vám rádi představili prodej stavebního pozemku v lokalitě Praha 10. Aktuálně se na místě nachází dům ve stavu před rekonstrukcí, což umožňuje novému majiteli si jej dodělat dle vlastních představ, či místo něho postavit dům nový. Pozemek je rovněž vhodný pro výstavbu developerského projektu o více bytových jednotkách.

Uvažujete o koupi domu nedaleko Prahy? Tak tu pro vás máme prodej rodinného dvojdomku s dispozicí 4+kk, který byl zkolaudován v roce 2020. Výhodou domu jsou nízké měsíční náklady.

Toužíte o bydlení v neprestižnější ulici v samotném srdci centra Prahy? Luxusní byt na pronájem o velikosti 5kk se nachází v krásném rekonstruovaném činžovním domě s výtahem. Dominantou bytu je vzdušný obývací prostor s velkou kuchyňskou částí. Neváhejte o domluvte si prohlídku s našimi makléřkami.

Další novinkou nabízíme dvoupatrový rodinný dům s bazénem a zahradním altánkem, který je aktuálně na prodej. Dům je dispozičně řešen celkem se třemi bytovými jednotkami. Nemovitost může být také zajímavou příležitostí pro vybudování developerského projektu.

Dům s velmi rozsáhlým pozemkem s dostatkem soukromí a zeleně čeká na nového majitele. Dům je velice technologicky vybaven, má vlastní fitness, vířivku s venkovní terasou a krbem.

Skvělou investiční příležitostí nebo startovacím bydlením pro mladé pak nabízíme byty na prodej v projektu o dispozici 3kk a 4kk. Byty jsou plně vybaveny v rustikálním stylu. Do budoucna se plánuje rekonstrukce fasády a výstavba výtahu.

Unikátní nabídkou je výjimečný projekt solitérních rodinných domů na Praze 5. Obytná zóna zajišťuje plný komfort a klid, který uvítají nejen rodiny s dětmi. Nabídková cena domu zahrnuje vybavení ve variantě na klíč a to včetně oplocení a základní úpravy zahrady. Dle přání klienta je pak možné do vybudovat bazén.

A jako poslední pronájem tu pro vás máme prostorný dům o velikosti 5kk ve vilové zástavbě v blízkosti metra Motol. Dům disponuje vlastním plynovým kotlem, proběhlo nové zateplení a renovace oken. Velkou výhodou je technická místnost a velký prostorný sklep.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu. 

Kompletní nabídku Y&T Luxury Property najdete zde.

Prodej lukrativního stavebního pozemku, Praha
Prodej lukrativního stavebního pozemku, Praha, Praha 10
Prodej rodinného domu v okolí Prahy - 115m
Prodej rodinného domu v okolí Prahy - 115m, Okolí Prahy
Luxusní byt 5+kk na pronájem v Pařížské ulici
Luxusní byt 5+kk na pronájem v Pařížské ulici, Praha 1
Prodej rodinného domu s bazénem Praha 9 – 272
Prodej rodinného domu s bazénem Praha 9 – 272, Praha 9
Prodej exkluzivního domu, Praha-východ
Prodej exkluzivního domu, Praha-východ, Okolí Prahy
Prodej moderního bytu 4+kk, Strašnice – 94m²
Prodej moderního bytu 4+kk, Strašnice – 94m², Praha 10
Prodej moderního bytu 3+kk, Strašnice – 62 m²
Prodej moderního bytu 3+kk, Strašnice – 62 m², Praha 10
Prodej rodinného domu 5+kk, Praha 5 – 160 m2
Prodej rodinného domu 5+kk, Praha 5 – 160 m2, Praha 5
Pronájem rodinného domu Praha 5 – 248
Pronájem rodinného domu Praha 5 – 248, Praha 5

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze