Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Tereza Dvořáková
13. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Nemovitost v nabídce

Y&T Luxury Property - Luxusní byty v Praze , jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Opět jsme si pro vás připravili to nejlepší z trhu nemovitostí. 

Aktuálně máme nově na trhu k dispozici prodej unikátního pozemku v klidné a zelené lokalitě Prahy 5 s vypracovaným projektem pro výstavbu nadstandardní luxusní vily. Tato šance investovat do jednoho z posledních volných pozemků v lokalitě starého Barrandova je neopakovatelná.

Luxusní pronájem bytu je pro mnoho lidí lákavou možností, kdo by se nechtěl dopřát komfort a luxus. Nyní máme k dispozici byt o dispozici 2kk o rozloze 75m2 v atraktivní lokalitě Smíchov City. Neváhejte a domluvte si termín prohlídky s našimi makléřkami.

Pokud hledáte bydlení v malebném centru Malé Strany, tak si nenechte ujít tento prodej krásného, velmi světlého bytu v historickém domě. Celý byt, stejně jako historický dům, prošel generální rekonstrukcí v roce 2010. Přímo v bytě bydlel dlouhá léta známý český architekt a designér Bořek Šípek.

Ranní probuzení se zpěvem ptáků, káva na balkoně s výhledem na zelenou oázu, večerní procházka po promenádě s pohledem na vodní plochy. To vše může být součástí vašeho každodenního života, pokud se rozhodnete pronajmout byt ve Stromovce. A co víc, přestože budete žít v tichém a klidném prostředí, budete mít stále v dosahu veškeré městské vybavenosti, restaurace, obchody a kulturu, kterou Praha nabízí.

Prodej prvorepublikové vily v Černošicích by mohl být velmi zajímavou investiční příležitostí pro ty, kteří hledají historický a elegantní domov v blízkosti Prahy. Černošice jsou atraktivní lokalitou pro bydlení, jelikož se nacházejí v blízkosti Prahy a zároveň nabízejí klidnější a odlehlejší prostředí s krásnou přírodou okolo řeky Berounky.

Jako další novinku máme luxusní byt o dispozici 5+kk v klidné části Prahy 7 - Holešovicích. Tento byt představuje unikátní příležitost pro ty, kteří hledají exkluzivní a prostorné bydlení v atraktivní lokalitě. Nabídne vám nejen komfortní a prostorné prostory, ale také výhody klidného a zároveň dobře dostupného místa v samém srdci Prahy.

Exkluzivní byt na prodej v atraktivní lokalitě Praha 1 - Nové Město s vysokými stropy do vnitrobloku představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají luxusní a elegantní bydlení v historickém centru Prahy. Tento byt nabízí kombinaci exkluzivity, pohodlí a šarmu, který je charakteristický pro tento prestižní okrsek města.

Další novinkou v našem portfoliu najdete tuto unikátní vilu na prodej nedaleko Říčan u Prahy, která je skutečným klenotem v blízkosti přírody. S velkorysou dispozicí 8+2 a po kompletní rekonstrukci nabízí dokonalou kombinaci luxusního bydlení a klidného životního prostředí.

Jako poslední novinku pro vás máme - lukrativní pozemek s již získaným stavebním povolením a vypracovaným projektem pro výstavbu nadstandardní luxusní vily. Tato příležitost přináší unikátní možnost investovat do exkluzivní nemovitosti s potenciálem vytvoření luxusního bydlení dle vašich představ.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu. 

Kompletní nabídku Y&T Luxury Property najdete zde.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5
Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m
Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m, Praha 5
Prodej historického bytu 3+1 Malá Strana – 113
Prodej historického bytu 3+1 Malá Strana – 113, Praha 1
Pronájem mezonetu 3+1 s terasou, Praha 7 –
Pronájem mezonetu 3+1 s terasou, Praha 7 –, Praha 7
Prodej vily 6+kk, Černošice – 450 m²
Prodej vily 6+kk, Černošice – 450 m², Okolí Prahy
Luxusní byt 5+kk na prodej, Praha 7 Holešovice
Luxusní byt 5+kk na prodej, Praha 7 Holešovice, Praha 7
Prodej prostorného bytu 3+1 s balkonem
Prodej prostorného bytu 3+1 s balkonem, Praha 1
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy
Prodej pozemku se studií na výstavbu
Prodej pozemku se studií na výstavbu, Praha 4
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze