Top hledané
Výsledky (0)
Ubytování v luxusu, cesta privátním letadlem, zážitky, na které nezapomenete. Luxusní cesty vás mohou zavést kamkoliv, na kterou se vydáte vy?

LUXUSNÍ CESTY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ CESTY

Luxusní cesty jsou jistě jedněmi z těch nejlepších okamžiků vašeho života. Vzpomínky na luxusní cesty vám nikdo nikdy nevezme a budou vás naplňovat ještě dlouhý čas po jejich skončení.

Exotika, evropská letoviska nebo snad hory? Luxusním vlakem, privátním letadlem, lodí nebo raději vlastním vozem? Luxusní cesty budou přesně takové, jaké je budete chtít. Před tím, než se na luxusní cesty vydáte, uvědomte si co vás opravdu láká a na jak dlouho se budete moci vzdálit od své reality.

LUXUSNÍ CESTY KOLEM SVĚTA

Milujete dobrodružství a pasivní odpočinek na jedné pláži a v jednom resortu vám nic neříká? Luxusní cesty kolem světa jsou pro vás tím pravým ořechovým. Poznáte spoustu známých i méně probádaných míst, seznámíte se s kulturou hned několika národů, navštívíte tolik zemí, co někteří nenavštíví za celý život, a zažijete sto dní úžasných zážitků. Na luxusní cesty kolem světa se můžete vydat soukromým letadlem nebo lodí.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

LUXUSNÍ CESTY NA BÍLÉ PLÁŽE

Tyrkysové moře, sněhově bílý písek a klidná pláž bez tisícovek turistů. Ať už navštívíte Maledivy, Thajsko, Seychely nebo Mauricius zážitek z této odpočinkové luxusní cesty ve vás zůstane navždy.

LUXUSNÍ CESTY ZA LYŽOVÁNÍM

Dovolená za sluncem opravdu není nic pro vás? Pokud vás lákají zasněžené sjezdovky a luxusní wellness v hotelu, navštivte nejlepší lyžařská střediska světa. Která to jsou? Aspen, Park City nebo Jackson Hole v USA, Banff nebo Whistller v Kanadě. Pokud preferujete Evropu jako cílovou destinaci, určitě do vašeho výběru zařaďte Zermatt nebo Verbier ve Švýcarsku, St. Anton v Rakousku a Chamonix ve Francii. Všude budete mít možnost se kochat tou nejkrásnější přírodou, projet se na stovkách sjezdovek s vynikajícími podmínkami a samozřejmě se ubytovat ve velkém luxusu.
 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze