Top hledané
Výsledky (0)
Rádi obdarováváte své nejbližší? Čím je ale potěšit? Luxusní dárky jsou jasnou volbou, která zaručeně vykouzlí úsměv na tváři všem, i vám.

LUXUSNÍ DÁRKY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ DÁRKY

Došla vám inspirace, co koupit jako dárek? Že všichni mají všechno a nic víc už nepotřebují? Zkuste se zaměřit na luxusní dárky, které jsou nejen určitým osobním vzkazem, ale v mnoha případech skvělou investicí.

Luxusní dárky se mohou pyšnit vysokou kvalitou, úžasným designem a celkově jsou navrženy tak, aby mohly sloužit mnoho let. Jsou to dárky, kterými nikoho neurazíte, často obdarovaného překvapíte a jistě mu uděláte velkou radost.

LUXUSNÍ DÁRKY PRO MUŽE

Ve většině případů je velice těžké muži věnovat dárek, který bude originální a zároveň se mu bude líbit. S luxusními dárky je to však o něco snadnější. Miluje hodinky? Rád nosí kravaty? Jeho povolání mu luxusní módu přímo předepisuje? Tím líp. Krásnými luxusními dárky jsou kožené kabelky nebo diáře Antorini. Luxusní péra Waterman nebo Parker nebo stříbrné spony na peníze s diamantem.

Prodej historické vily na Kampě, Praha 1
Prodej historické vily na Kampě, Praha 1, Praha 1

LUXUSNÍ DÁRKY PRO ŽENY

Znáte ženu, která by nerada dostávala dárky? A znáte ženu, která pohrdne luxusními dárky? My ne. Ať už se jedná o luxusní kabelku značky Prada nebo úžasný parfém Versace, vždy jde o skvělou volbu. Hedvábné šátky, manažerské potřeby, luxusní šperky, peněženky i luxusní zavazadla. Pokud hledáte ideální luxusní dárek pro ženy, nemůžete se splést a vždy je to trefa do černého.

LUXUSNÍ DÁRKY PRO DĚTI

Luxus a svět módy již mnohdy zasáhne i děti, které o luxusních značkách ví mnohdy víc, než leckterý dospělý. Začněme ale od začátku. Pokud chcete věnovat dítěti luxusní dárek již při narození, není lepší moment. Na trhu najdete nespočet luxusního zboží, od pozlacených strážných andělů, přes stříbrná chrastítka, po krabičky na první zoubky. Pro větší děti svět luxusu nabízí v podstatě vše, co nabízí ten svět dospělých. Šperky, elektronika, oblečení, luxusní zážitky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze