Top hledané
Výsledky (0)
Jak to vlastně vypadá, když řidičova láska k vozu překročí hranice? Nejen, že jeho milovaný vůz dostává řádnou péči, ale také sám majitel musí vlastnit luxusní doplňky, které podpoří jeho vzhled.

Luxusní doplňky k vašim vozům Ferrari, Lamborghini, Mercedes

Mgr. Jana Höger
15. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
FERRARI – Sluneční brýle s kouřovými skly a červenou kůží

Sluneční brýle s červenou kůží značky Ferrari

Elegance linií tvaru luxusního vozu Ferrari 275 GTS z roku 1964 se odráží v modelu slunečních brýlí, které po něm získaly své jméno. Obroučky ze stříbrného kovu jsou zdobeny kováním a na koncích perforovanou telecí kůží červené barvy. Výplně brýlí značky Zeiss v lehce kouřovém skle jsou označeny kovovým logem Cavallino Rampante. Součástí těchto jedinečných brýlí s pružnými postranními částmi, jenž jsou kompletně ruční prací, je pouzdro z kvalitní kůže. Vyrobeny v Itálii.

Manžetové knoflíčky Cavallino Rampante nejen pro gentlemany

Stylové manžetové knoflíčky Ferrari oválného tvaru jsou ručně vyráběné v Itálii pomocí tradiční zlatnické metody z rhodiovaného stříbra 925. Tvar štítu na knoflíčcích Ferrari jsou se znakem Cavallino Rampante, který má uprostřed ryzí ručně leštěné 18 karátové zlato. K luxusním manžetovým knoflíčkům v červené krabičce zdobené zmíněným logem se přikládá certifikát o autentičnosti.

Loft s výhledem na Prahu 445m
Loft s výhledem na Prahu 445m, Praha 5

Stylové doplňky k vozu Lamborghini

Klasické rukavice značky Lamborghini jsou ideálním výrobkem pro zimní sezónu. Jsou vyrobeny z luxusní jemné protkávané kůže a kombinované s pletením z pravého kašmíru. Vyrobeny v Itálii.
Klíčenka s odkazem na luxusní auto Lamborghini je vyrobena z netradiční matné kůže, která je ozdobena vzorem tvořeným šestiúhelníky, typickým pro styl návrhu automobilů Lamborghini. Klíčenka se od podobných výrobků vyznačuje absencí prošívání.

Mercedes a kdo jiný než Lewis Hamilton

Čepice Lewis Hamilton Grand Prix Belgie hlásá návrat na trh. Model roku 2016 Lewis Hamilton slavné Grand Prix Belgie je šedá luxusní čepice s rovným kšiltem černým obšitím a logem Lewis. Z boku se nachází logo teamu a pod kšiltem je skryto logo Monster.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Ferrari
Via Emilia Est No. 1163, Modena, Italy