Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní apartmá, nadbytek dobrého jídla a pití, bílý písek, průzračné moře… Jaká luxusní dovolená láká vás?

LUXUSNÍ DOVOLENÁ

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ DOVOLENÁ

Luxusní dovolená může být synonymem dobrodružné cesty v poušti, absolutního klidu na romantické pláži s knihou v ruce, plavby lodí kolem světa nebo prostě jen synonymem pár dní relaxace a oddychu od práce a všedních starostí. 

Luxusní dovolená, dvě slova, za kterými najdeme pohodu, dobré jídlo i nezapomenutelné zážitky. Luxusní dovolená je jednou z nejlepších investic vůbec, protože lepší, než doma počítat peníze, je počítat své prožitky z cest.  Nic vás neobohatí tolik, jako poznávání nových kultur, jazyků, mentality a nových lidí.

Pokud nevíte kudy kam a přece jen o luxusní dovolené už dávno sníte, netruchlete. Všude najdete nespočet cestovních kanceláří, zejména pak v hlavním městě Praze, kde vám rádi pomohou s výběrem a budou se snažit, aby se vaše luxusní dovolená co nejvíce přiblížila vašim snům. Pokud jste z Prahy a cestování vás láká, v podstatě máte vyhráno, alespoň s dopravou. Letiště Václava Havla nabízí lety snad do všech světových destinací, ale i autobusy a vlaky zde nabízejí nekonečně mnoho možností. 

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

LUXUSNÍ DESTINACE

Luxusní dovolená = exotika? Pokud máte svou představu o luxusní dovolené právě takovou, jistě nepohrdnete vášnivou Dominikánskou republikou či Kubou, krásnou pláží s čistým mořem na ostrově Mauricius, exotickým Zanzibarem nebo pohádkovým Madagaskarem.

PLAVBA KOLEM SVĚTA

Pokud je jedno místo na vás málo a chcete poznat víc, plavba lodí kolem světa je to pravé ořechové. Plavba trvá 50 až 130 dní. Tato luxusní dovolená pro vás jistě bude unikátním zážitkem a svět, který během těchto dnů poznáte, se stane zase o kousek bližším. Už jen luxusní lodě vám dodají pocit výjimečnosti, pohody a klidu.

ZÁJEZD NA MÍRU

Sníte o něčem, co jste ještě nikdy neviděli v žádné nabídce cestovních agentur? Mnohé cestovní kanceláře již nabízejí zájezdy na míru. Tyto zájezdy jsou pořádány pro jednotlivce, rodiny i malé skupinky. Samozřejmostí je individuální přístup.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze