Top hledané
Výsledky (0)
Rozšiřte si své obzory na prvním soukromém ostrově na světě. Využijte pro své potřeby dokonalý úkryt v chráněné krajinné oblasti UNESCO na ostrově Voavah v apartmá se sedmi ložnicemi. K tomu můžete využívat soukromou luxusní jachtu Voavah Summer.

Luxusní dovolená na soukromém ostrově!

Jana Kantrová
04. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Výhled na moře

Již 1. 12. 2016 otevře Four Seasons dvouhektarový ostrov pro své nejnáročnější návštěvníky. Ostrov budete mít od okamžiku rezervace jen pro sebe a svých 21 hostů. „Soukromý ostrov Four Seasons Private Island Maledivy na Voavah definuje exkluzivní luxus. Půjde o tropické útočiště pro ty, kteří hledají nebývalý a luxusní zážitek spolu s dokonalými službami. Dovolená na tomto ostrově je dokonalým zážitkem,“ říká Mike Crawford, prezident Asia Pacific. 

Dovolená podle vlastních představ

Soukromý ostrov skýtá pro své návštěvníky mnoho potěšení. Od klidné a odpočinkové dovolené až po adrenalinem nabitou show. Na ostrově si můžete užívat nejen s rodinou, ale i s příteli, zkoumat, odpočívat v útočišti daleko od civilizace, pořádat luxusní VIP party nebo se jen inspirovat dokonalou krajinou.

Dům snů

Dvoupodlažní plážový dům nabízí obývací pokoj, jídelnu, kuchyni, terasu s bazeném, posilovnu, knihovnu, podkrovní místnost a sedm ložnic, které se rozprostírají na dvou oddělených místech. Na pláži a v místě vedle laguny.

Luxusní byt Praha 7
Luxusní byt Praha 7, Praha 7

Spa a jiná zábava

Hosté budou mít k dispozici lázeňské terapie a rituály, meditace či cvičení jógy. Kromě toho si dámy budou moci užít luxusní kosmetické ošetření. Co se týče divoké zábavy, možnosti jsou nekonečné. Na ostrově vás nebudou trápit žádní sousedé ani paparazzi. Můžete si tak do sytosti užívat narozeninových oslav, firemních i soukromých party nebo si užít svůj vlastní hudební festival.  

Jak se tam dostanete? 

Ostrov je vzdálený zhruba 40 minut od mezinárodního letiště v Malé. Dostat se na něj můžete soukromým hydroplánem. Nebo také člunem od dalšího resortu Four Seasons na Landaa Giraavaru. Pobyt na tomto ostrově nastaví vysokou laťku v oblasti soukromého cestování. Půjde o velice mimořádný zážitek vidět svět z místa, které by bylo jinak úplně nedostupné veřejnosti. Více na fourseasons.com. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze