Top hledané
Výsledky (0)
Žijeme v době, kdy se bez elektroniky málokdo z nás obejde. A to co je součástí našich každodenních životů by přece mělo být to nejlepší, co na trhu najdete, nemyslíte?

LUXUSNÍ ELEKTRONIKA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
luxusní elektronika

Televizory, fotoaparáty, sluchátka, kalkulačky, kopírky a mnoho dalšího. Podle čeho spotřební elektroniku vybíráte? Podle značky, designu, ceny nebo funkčnosti? Sklubte vše v jedno a pořiďte si luxusní elektroniku, kterou nemá jen tak někdo.

Elektronika zahrnuje zařízení, která využíváme víc než často pro komunikaci, pro zábavu, na práci. Je v neustálém vývoji a její ceny padají téměř pořád. To, co před deseti lety byl pouhý sen, dnes vlastní skoro každý. Ale luxusní elektronika?

NENÍ TELEVIZE JAKO TELEVIZE

Bez televize si neumíte představit svůj život? Přejete si mít doma ten nejlepší obraz i zvuk? Pokud jste dvakrát odpověděli ANO, čtěte dále. Do každého interiéru se hodí 3D plazmový televizor na zem značky Bang&Olufsen s motorovým stojanem. Můžete si být jisti, že tato obrazovka bude mít naprosto dokonalý obraz, který zajišťuje obrazovka s antireflexní vrstvou, automatické vyvážení barev nebo optimalizace obrazu. A cena? 2 550 000 Kč. Pokud však toužíte po něčem opravdu extravagantním a za televizi si rádi připlatíte, představujeme vám nejdražší televizi světa - Stuart Hughes Supreme Rose Edition, která stojí 2,25 milionu dolarů. Její úhlopříčka je 55 palců a její součástí 28 kg osmnáctikarátového růžového zlata. Samozřejmostí jsou i diamanty a kůže z aligátora. A pro upřesnění – technické parametry jsou zde jaksi na druhé koleji.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

SLUCHÁTKA S CENOU SOUKROMÉHO KONCERTU

Pokud ještě neznáte značku Sennheiser, je na čase se seznámit, jejím druhým jménem je luxus. Tato firma se podepisuje pod nejdražšími sluchátky na světě – Orpheus HE 1060. Jsou nejen designově vymazlené, ale jejich technické parametry jsou víc, než skvělé. A cena? Padesát tisíc eur. No, nekupte to.

DIAMANTY SEM, DIAMANTY TAM

Každý z nás jistě vlastní mobilní telefon, kdo z nás má ale ten, který je pokryt pravými diamanty? Technicky vzato, luxusní a nejdražší mobily jsou srovnatelné s těmi běžnými. Liší se však materiálem, ze kterého byly poskládány. Nejdražší mobil světa je z 24karátového zlata, má více jak 650 diamantů a černý briliant. A stojí více jak 911 vozů značky Škoda Octavia.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze