Top hledané
Výsledky (0)
Londýn v těchto dnech zažil svátek módy a ani letos rozhodně nebyla nouze o extravagantní podívanou v podobě toho nejlepšího, co dohromady stvořili designéři, modelky a jednoznačně nejvíce návrháři. Nevídaná módní událost vypukla v Londýně 15. 9. a trvala do 19.9 2017.

Luxusní Fashion Week London 15.9.–19.9.2017

Mgr. Jana Höger
20. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
z dílny Jiřího Kalfaře - Fashion Week London

Kdo byl příjemným překvapením?

Z mnoho vynikajících návrhářů a luxusních modelů vám představujeme pouhý střípek toho, co bylo možné shlédnout. 

Z mužského světa. Módní show KTZ – jedním slovem anarchie.

Přehlídka zahrnovala zejména bombers bundy, džínové bundy bez rukávů spárované s krátkými šortkami s různou délkou. Převládala khaki a černá paleta složená z vyšívané kožené výbavy a vrchního oblečení z kamuflového tiskového papíru, vše pojily ve švech lesklé stříbrné svorky. KTZ se profilovala jako punková uniforma, vytvářející anonymitu v podobě šátků, závojů. Pro styling KTZ spároval podpatky s černými trubkovými ponožkami a jemnými visícími náušnicemi. Rozostřil řady toho, co je ženské, a co je mužské. 

Luxusní Kolekce Alexa Chang – výjimečná nositelost.

Zaměření bylo jasné - nositelnost. Kolekce vzhledů byly šik, propracované, drzé a zábavné. Alexa Chungová ukazuje, že její silný smysl pro styl může skutečně přenést do celé luxusní sbírky. Je schopna navrhnout oblečení, které by lidé opravdu rádi nosili. Příliv radosti z módy, elegance, vytříbenosti, smysl pro hravost byly na místě.

HAIZHENWANG – luxusní vášeň androgynního oblečení.

Kusy džínoviny, ozdoby a přebytečné tkaniny byly hlavními prvky show. Pro nadcházející kolekci (SS18) společnost HAIZHENWANG spolupracovala se Swarovski - krystaly byly použity k ozdobení, k přidání vzrušení z textur a detailů. „Klenoty“ na samotných modelech mohly být viděny v podobě masek, které vytvářely měkkost, mající za úkol dodávat myšlenku ženskosti. Haizhenwang přetvořil klasické mužské kousky pro novou představu o ženskosti. Nebál se ani kombinace sportovního atletického oblečení s elegantním jednoduchým stylem. Klasické bílé tričko bylo kombinováno se žlutými nadměrnými rukávy, bavlněná bunda s dlouhými liniemi byla navržena se šedými cigaretovými kalhotami pod skládanou sukní. Návrhář také spolupracoval s firmou NIKE.

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m, Okolí Prahy

Highligts londýnského fashion week

Zazářili návrháři Emilio de la Morena, minki, Sharon Wauchob, Joseph, Mary Katrantzou, Pam Hogg nebo Alice Archer nebo JIří Kalfař.


 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze