Top hledané
Výsledky (0)
Zima je jako stvořená pro milovníky hor, zimních sportů, adrenalinu, ale i relaxu. Zažijte nevšední zimní dovolenou, kdy pokoříte nejvyšší vrchol Evropy – Mont Blanc.

Luxusní hotely Chamonix: Mont-Blanc, Héliopic, Hameau Albert 1er

Mgr. Jana Höger
15. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Interiér hotelu Mont-Blanc, salon

1. Potěšení z probuzení, hotel Mont-Blanc

Nádhera horských alpských vrcholů vás oslní v pětihvězdičkovém luxusním hotelu Mont-Blanc v Chamonix. Chamonix by se dalo popsat slovy elegantní a útulné. Hotel, dýchající přes sto let svou historií, byl obnoven a kompletně navržen proslulou významnou architektkou Sybille de Margerie. Budova se pyšní krásným vytříbeným stylem - bílou fasádou a modrými okenicemi.

Hotel Mont-Blanc nabízí exkluzivní lázně Spa by Clarins, které vás zvou k odpočinku, luxusním procedurám a jedinečným masážím. Příjemné barvy v interiéru doplněné kvalitním dřevem vytváří unikátní prostředí, které vás odvede daleko od stresu vnějšího světa.

Energii můžete načerpat v dokonale zařízené tělocvičně, ve které najdete veškeré potřebné fitness vybavení. Luxusní pocity zažijete ve vyhřívaném venkovním bazénu a vířivce, odkud se naskýtají jedinečné výhledy na vrcholky masivních hor.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

V hotelové restauraci „Le Matafan“, vládne pevnou rukou vyhlášený šéfkuchař Mickey Bourdillat. Styl jeho kuchyně jde cestou přes Alpy, údolí Aosta až do Středomoří. Luxusní večeře v tomto jedinečném prostředí bude dokonalo tečkou za každým naplněným dnem v Chamonix.

Hotel Mont-Blanc představuje unikátní kombinaci potěšení a pohody ve stylu, jak jste ho nikdy předtím nezažili.

2. Sladění minulosti a modernosti, hotel Héliopic

Další z hotelů, který se nachází v luxusní lokalitě Chamonix, je hotel Héliopic, ležící v nadmořské výšce 1035 metrů. Hotel se nese v duchu současného designu, přičemž zohledňuje svou minulost. Překvapí vás dekorace ve stylu "Mountain Retro Chic". Architektem hotelu je Jean-Claude Descombes a osobitý design je inspirován interiérovým designérem Lesliem Gauthierem. Pokud budete unaveni ze zimních radovánek či sportu, můžete si odpočinout a nabrat nové síly v Spa by Nuxe. Můžete také relaxovat v klidové zóně se závěsnými židlemi v čajovně, nebo se zahřát u krbu. Pro zpříjemnění zimních večerů je pro vás připraven luxusní Heliobar s nejrůznějšími specialitami. Další den zase můžete vyrazit na úpatí Aiguille du Midi, kde budete moci vašemu tělu dát pořádně zabrat.

3. Šarm, prestiž a luxus, hotel Le Hameau Albert

Pětihvězdičkový hotel Hameau Albert provozuje rodina Maillet-Carrier od roku 1903. Nachází se v blízkosti centra města Chamonix. Uchvátí vás nejen luxusní pokoje s krbem, ale  i útulné chaty La Ferme, které pojmou rodiny nebo přátele. Dále vás čeká krytý i venkovní bazén, lázně, vinný sklípek a luxusní restaurace oceněná hvězdičkou Michelin. Můžete zde strávit nezapomenutelný čas v srdci nádherné přírody, a to v zimě i v létě.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Hotel Héliopic
50 place de l’Aiguille du Midi 74400 Chamonix Mont-Blanc. FRANCE
+33 (0)4 50 54 55 56