Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní interiéry mají známky nadčasovosti, jsou funkční, jsou slazený, jsou vkusný, mají nadstandardní materiální i estetické parametry. A i když je IN to nebo ono. Všechny luxusní interiéry by měly být odrazem svého majitele.

LUXUSNÍ INTERIÉRY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ INTERIÉRY

Je na čase proměnit váš dům, byt nebo kancelář? Popřípadě si zařizujete prázdné místnosti, ze kterých má v budoucnu být váš byt, dům či kancelář? Zařídit nadčasové luxusní interiéry neení úplně snadné a vždy potřebujete rozsáhlou inspiraci.

Pokud si zařizujete byt nebo dům, mějte na paměti, že jednou se z něj má stát váš domov. Luxusní interiér by mělo být místo, kde se budete skvěle cítit, které bude úžasně vypadat a navíc bude vysoce funkční. S výběrem vhodného interiéru se postarají profesionální designéři, kteří jsou ochotni splnit veškeré vaše sny o bydlení.

NÁVRHÁŘI INTERÍÉRŮ vs. MÓDNÍ ZNAČKY

V posledních letech ve světě bytového designu můžeme sledovat boj mezi klasickými designéry interiérů a světovými módními značkami, které se kromě oblečení začínají zaměřovat na interiérový design.
 O kom je řeč? Jedním z průkopníků, od kterého si můžete kromě šatů pořídit i kolekci bytových doplňků, je Giorgio Armani. I v bytových doplňcích Armani zůstává věrný minimalistickým liniím a diskrétnosti. Ať už milujete moderní městský styl nebo tradiční venkovský styl, v obou případech si u Armaniho přijdete na své.

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 Štěrboholy –
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 Štěrboholy –, Praha 10

Ani Ralph Lauren nezůstává pozadu. Tento módní guru navrhuje nábytek pro interiéry. Jeho interiérový styl se zaměřuje především na kvalitu a jakousi pravost produktu. Nejen, že jeho nábytek má charakter, vypadá úžasně, ale taky je vysoce funkční.

Pokud vám toto nestačí, můžete bydlet také v interiéru, který bude vybaven nábytkem značek Versace, Fendi nebo Jean – Paul Gaultier.

A co vy? Čemu dáte přednost? Předním českým designérům se zkušenostmi k nezaplacení, nebo se budete řídit srdcem a vyzkoušíte nábytek těchto luxusních značek?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze