Top hledané
Výsledky (0)
Koupi luxusní jachty si nekupujete jen obyčejnou loď, ale mnohdy celoživotní sen. Na luxusní jachtě si užijete spoustu zábavy, ale i relaxace.

LUXUSNÍ JACHTY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ JACHTY

Luxusní jachty jsou synonymem nejen života na vysoké noze, ale také ideální dovolené, o které sní nejeden smrtelník. Luxusní jachty se prodávají ve velkém za milionové částky, jejich pronájem je pak o mnoho střídmější a dostupnější.

Někteří rádi nakupují luxusní motorky, luxusní vozy, honosné domy s bazénem, jiní soukromé luxusní helikoptéry a někteří se těší z nekonečného oceánu při pohodové plavbě na luxusní jachtě. Jste požitkář a láká vás slané moře a solidní jachta? Takovou luxusní jachtu si můžete nechat postavit na míru od proslulých designérů.

Kajuty s vlastními koupelnami, mosaz, odlesk naleštěného laku, kůže a tvrdá poctivá práce, která za tím vším stojí. Pokud milujete širé moře, ostré slunce a sníte o dovolené, kde stále budete „ve svém“, luxusní jachty jsou pro vás jasnou volbou.

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

LUXUSNÍ JACHTA BERING 70

Značka Bering Yacht představuje tuto luxusní jachtu, která je dlouhá 21 metrů. Je snadno ovladatelná, prostorná a velice luxusní. Můžete na ní bez problému žít i při cestě kolem světa. Každý zákazník si může zvolit materiál trupu – hliník nebo ocel.

GO – superjachta

Toto dílo loděnice Feadship je vyrobeno z oceli a hliníku. Hlavní paluba má samostatné posezení a domek. Kabiny mají vzrušující interiér s rafinovanými detaily. Vejde se sem deset lidí, flexibilní a perfektně zařízený prostor nabízí možnost změnit obyčejnou kabinu ve VIP lóži.

BENETTI BREEZE

Tato jachta je již vyprodaná, ale v roce 2017 se můžeme těšit na třetí loď této úžasné kolekce. Skvěle použité materiály i konstrukce vytvořena s použitím dvou technologií dělá z této jachty opravdový luxus. Terasa má neuvěřitelných 126 metru kubických a celkově na jachtě najdete čtyři apartmá pro hosty na nižší palubě a pokoj pro majitele na horní palubě s ohromnou koupelnou. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze