Top hledané
Výsledky (0)
Mnohdy své přátele potěšíte dárkem, který nestojí jmění a neblýská se jako zlato. Sobě i svým blízkým uděláte stoprocentně radost lahodnou kávou!

Dejte si místo dezertu luxusní kávu a obdarujte jí i své známé!

Eva Ledecká
18. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní káva s příchutí čokolády a pomeranče..

Vánoční čas je tradičně spojován s teplými voňavými nápoji a sladkými chutěmi. K Vánocům neodmyslitelně patří vůně svařeného vína, punče, horké čokolády a také kávy. A právě na tu jsme zamířili náš zvědavý vánoční šíp. Trefu do černého letos představují luxusní vánoční příchutě kávy Nespresso. Odpověď na otázku „Proč?“ najdete níže.

Voňavá káva místo tučného dezertu!

Známe to všichni: toužíme po sladkém, ale nechceme se zbytečně ládovat tučnými a příliš sladkými dezerty. Východiskem z tohoto začarovaného kruhu může být luxusní káva s neodolatelnou příchutí inspirovanou lahodnými sladkostmi. Chuť vánočního cukroví s vůní vanilky najdete v kávě Livanto v edici Variantions Confetto Snowball, kořeněná vůně lékořice se ukrývá v balení Variantions Confetto Licorice a svěží příchuť pomeranče a čokolády v edici Variantions Confetto Orangette.

Craig & Karl – designéři veselých kávových Vánoc

Znáte umělecké duo Craig & Karl? Podívejte se na jejich úžasné designy kávových doplňků z limitované edice Les Collections plné barev. Najdete v ní luxusní hrnečky na Espresso z černého porcelánu a s barevnými pruhy, set dvou šálků na Lungo, luxusní cestovní hrnek, který vaši kávu uchová teplou i na cestách, a originální zásobník na 15 Nespresso kapslí Touch Nomad. Spolu s unikátními vánočními příchutěmi kávy se určitě jedná o skvělou inspiraci a tip na dárek!

Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha
Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha, Praha 9
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Nespresso
Pařížská 1068/10, 110 00 Staré Město, Česko
+420 800 263 333