Top hledané
Výsledky (0)
V Evropě se klobouky hromadně užívají přibližně od 15. století. Klobouk Rudolfa II. někdy dokonce nahrazoval královskou korunu. Svého rozkvětu dosáhly klobouky v době renesance a baroka. Jejich sláva se však nese i do dnešních dnů, kdy jsou nejen součástí uniforem, ale hlavně luxusním doplňkem mužů dneška.

Luxusní klobouky jako doplněk moderního muže

Eva Ledecká
12. listopadu 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Klobouk značky Saint Laurent

Klobouky však v dnešní době patří především na ulici, kde by měly být, a také často jsou, součástí běžné pánské módy. Klobouk představoval v minulosti důstojnost a muž s kloboukem byl považován už od pohledu za sofistikovaného a intelektuálního člověka.

Dnes je to jiné. Pánské klobouky jsou součástí moderních módních doplňků a jejich nositel poukazuje na svůj vytříbený styl a smysl pro módu, umění a dokonalý design.

Klobouky z dílen světových návrhářů

Představuje vám luxusní klobouky významných módních návrhářů. Jsou symbolem naprosté elegance a tvoří dokonalý doplněk. Povyšují pánský šatník na vyšší úroveň a jsou určeny pro sebevědomé moderní muže dnešních dnů.

Maison Michel je francouzský návrhář, který se zabývá výrobou luxusních klobouků pro muže i ženy už od roku 1936. Nabídka luxusních klobouků této značky je opravdu nepřeberná.

Byt na prodej Staré město 93m
Byt na prodej Staré město 93m, Praha 1

Značka Rag & Bone nabízí luxusní klobouky ze 100% vlny a pro nadšené rybáře a milovníky přírody má něco značka Fendi - luxusní hnědý rybářský klobouk podšitý ovčí kůží. Ani Emporio Armani nezůstává se svou nabídkou nadčasových klobouků pozadu. Pokud existuje jeden klobouk, kterému se podařilo spojit klasickou eleganci s pocitem volného ducha, je to černý klobouk značky Saint Laurent, Fedora. A nakonec přinášíme klobouky v netradičním pojetí originálního japonského návrháře, jímž není nikdo jiný než Yohji Yamamito.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

Maison Michel