Top hledané
Výsledky (0)
Justin Timberlake a Sam Fox otevřeli v jejich jedinečném podniku další dvě patra. Najdete zde živou hudbu, delikatesní večeři, ale i večírek na střeše.

Vítejte u Justina: Timberlake otevřel ve svém luxusním klubu další dvě patra

Kateřina Ostrejšová
22. října 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty čtení
Justin Timberlake

Spojení zpěváka Justina Timberlaka a restauratéra Sama Foxe, který byl 12 nominován na James Beard Award, nemohlo dopadnout jinak než stylově! Tahle dvojka si před nedávnem otevřela The Twelve Thirty Club v Nashvillu. Klub, který má hostit ta největší jména country hudby a zároveň dopřát hostům nezapomenutelný gastro zážitek, je jedinečný. Jeho nová dvě patra byla právě otevřena veřejnosti. Tak se pojďme podívat dovnitř! 

U Justina je v poslední době docela živo! Je to zhruba dva týdny, co on a Jessica Biel zveřejnili na realitním trhu prodej jejich domu v Hollywood Hills. Za své dosavadní sídlo žádají neuvěřitelných 35 milionů dolarů a vypadá to, že se trvale stěhují do Montany, kde chtějí budovat svůj domov pro rozrůstající se rodinku. Pár tráví stále více času ve svém lyžařském středisku daleko od shonu města. Jak by ne - shonu má hlavně Justin nad hlavu - právě totiž otevřel i nový noční podnik v Nashvillu!

Za zábavou na Upper Broadway 

Twelve Thirty Club je v samém srdci města Nashville, na Upper Broadwayi. Timberlake a Fox se snažili toto místo pojmout jako "několik zážitků během jednoho večera”. A i proto nabízí tři patra se střechou, každé s úplně jinou atmosférou - Honky Tonky, Členský klub, Večerní klub a klub na střeše. No a kde jinde můžete ochutnat Tomahawk stejk, popíjet sklenici výborného vína, poslouchat živou hudbu a zakončit noc na čerstvém vzduchu s drinkem a výhledem na město než právě tady? Jednoduše večer plný akce a dějství - večeře, hudba i sklenička.

Welcome to Justine!  

Začínáme v Honky Tonky  

Otevřít v galerii (5)
Honky Tonky
Honky TonkyZdroj: Profimedia

Všehochuť čeká na hosty v prvním patře, a to v Honky Tonky, které jako by ztělesňovalo nashvillskou Broadway. Místo s rustikálními kořeny Nashvillu naladí všechny mlsné jazýčky, zažene vaši chuť na studené pivo nebo slaďoučký koktejl. A to vše za doprovodu živé hudby. Objednat si tu můžete například křupavé krevety, lanýžové hranolky nebo grilované rybí tacos.   

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Po schodech nahoru do Členského klubu  

Otevřít v galerii (5)
Členský klub
Členský klubZdroj: Profimedia

Stačí vystoupat po schodišti a rázem se objevíte na zcela odlišném místě s úplně jiným pocitem. Prostě v jiném světě, o patro výš. Členský klub přináší soukromý koktejlový salonek pro 50 osob. Živou hudbu zde nenajdete, zato zde najdete ty nejlepší drinky. Luxusní interiér v tmavých barvách vám dopřeje dostatek intimity pro důležité rozhovory a lehké alkoholové opojení.   

Na luxusní večeři do večerního klubu  

Otevřít v galerii (5)
Večerní klub
Večerní klubZdroj: Profimedia

Pokud se plánujete opravdu skvěle najíst, tak tohle bude to správné místo! A uchvátí vás nejen svým červeným interiérem. Plyšový banket nabízí nezapomenutelný kulinářský zážitek. Objednat si můžete proslulý Tomahawk stejk, ústřice, královského kraba nebo třeba Filet mignon.  

Večer končí na střeše 

Otevřít v galerii (5)
Bar na střeše
Bar na střešeZdroj: Profimedia

Jsou dva typy lidí - ti, kteří večírek na střeše už zažili, a ti, co ještě neměli to štěstí a ani v tom nejmenším snu netuší, o co všechno přicházejí! Hudba a plné stoly hostů jsou sice fajn, člověk má ovšem ne vždy náladu být toho součástí. A od toho je tu právě poslední část klubu a to STŘECHA! Venkovní posezení s dechberoucím výhledem, ale hlavně čerstvým vzduchem, kde zapomenete na všechno a na všechny. A určitě tu budou potěšeny především dámy, které mohou popíjet to nejlepší šampaňské nebo víno z nabídky až 1 800 lahví.  

„Nashville je město jako žádné jiné. Sam a já jsme chtěli, aby The Twelve Thirty Club vynikl a oslavoval různé lidi a kultury, díky nimž je toto místo tak výjimečné. Je to stylové a sofistikované a má nezaměnitelnou energii plnou hudby. Naším cílem je udat tón toho, co Upper Broadway ztělesňuje a jaký by mohl být,“ 

uvedl Justin Timberlake v prohlášení vydaném pro Travel + Leisure. 

Promyšlený interiér 

Otevřít v galerii (5)
Večerní klub
Večerní klubZdroj: Profimedia

Sam Fox pověřil oceněnou firmu AVRO | KO zabývající se interiérovým designem a newyorské architekty, aby předčili jeho očekávání. A to se jim povedlo náramně! Inspirovali se večerními kluby z 19. století, kdy se podniky zavíraly v půl jedné odpoledne. Tyto kluby zůstávaly otevřené déle, protože byly považovány za soukromé podniky a staly se tak multikulturními destinacemi pro hudbu, zábavu a chvíle s přáteli.  

A právě to se Fox s Timberlakem snažili napodobit. Ohodnoťte sami, zda se jim to povedlo. A napište nám, do jaké ze čtyř částí byste se podívali nejraději. Nebo rovnou do všech?  

Zdroje: Forbes, Travel and Leisure, The Twelve Thirty Club

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze