Top hledané
Výsledky (0)
Honoré De Balzac jednou prohlásil: „Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.“ Jak jste na tom vy?

LUXUSNÍ KNIHY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ KNIHY

Knihy – úžasné, voňavé, s kouzelnými příběhy i smutnými konci. Luxusní knihy však v sobě skrývají něco víc. Něco, co přitahuje a láká.

Nejen, že luxusní knihy zaplní vaší knihovnu a budete se mít opravdu čím chlubit, ale pokud si takovou luxusní knihu pořídíte, investujete své peníze více než dobře. Zárukou velice dobré investice se skvělým zhodnocením vašich peněz jsou staré knihy. Jejich počet klesá a poptávka roste. Vzácný starý tisk si můžete pořídit již od 1000 eur. Každá ze starých knih je naprostý originál a jejich koupi nemůžete udělat ve světě investic chybu. Dbejte však na to, aby kniha byla kompletní a nechyběly v ní strany, pokud je zachována její původní podoba, cena se zvyšuje a nakonec i zde platí, že byste se měli řídit srdcem. Je dobré mít na paměti, že tato investice je dobrá, ale na její zhodnocení bude třeba si nějaké ty roky počkat.

Jakou nejdražší knihu si lze pořídit v Česku? Je to kniha s názvem Sixtinská kaple a stojí 329 tisíc korun, v předprodeji 229 tisíc korun. O vydání se postarala Vatikánská muzea a výtěžek prodeje půjde na plánovanou rekonstrukci Sixtinské kaple. Každý, kdo si knihu zakoupí má možnost se zapsat na seznam donátorů. Navíc všichni donátoři dostanou od Vatikánu jako poděkování pozvánku pro dvě osoby na soukromou prohlídku Sixtinské kaple s vlastním průvodcem mimo návštěvní hodiny. Pro český trh bylo nachystáno 100 výtisků (z celkového počtu 1999 kusů) a údajně by mělo jít o nejdražší knižní titul, který se k nám kdy dostal. Tuto knihu si můžete pořídit i vy a to z pohodlí domova. Na stránkách luxusniknihovna.cz se dozvíte víc.

Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m
Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze