Top hledané
Výsledky (0)
Designové kočárky Stokke, Cybex a Mima pod drobnohledem!

Nejen Absolonová sází na designové kočárky. TOP 3 značky zblízka!

Dominika Žejdl
02. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Kočárky dnes nejen slavným celebritám, ale všem maminkám slouží také jako módní doplňky. Ne všechny však nabízí luxus a zároveň opravdový komfort pro vás a miminko. Jak jsou na tom designové kousky značek Stokke, Cybex a Mima? Zaměřili jsme se na jejich praktičnost. 

Mima Xari doporučuje Monika Absolonová

Kočárky španělské značky Mima vás na první pohled upoutají svým výjimečným designem. Výhodou je jejich malá velikost (71×62×42 cm) a skladnost. Tváří značky u nás se v roce 2016 stala teď už dvojnásobná maminka Monika Absolonová.

Pro některé bude možná problémem menší korbička, ze které může miminko velmi rychle vyrůst. Také místa pod kočárkem není příliš. U Mimi naleznete podvozek vhodný nejen do města, ale i do terénu a nabízí snadné manévrování s kočárkem díky předním otočným kolečkům s možností aretace. Váha: 13,4 kg, 

Cena začíná na cca 35 000 Kč.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Cybex Priam patří mezi designově nejzajímavější

Kočárek britské značky Cybex je zárukou maximálního bezpečí, vysoké kvality a luxusního designu. 

Velikost kočárku je 95 x 40 x 60 cm. Značka nabízí tři verze podvozku: City Light, All Terrain a Trekking. Kolečka jsou gumová a s kočárkem se dobře manipuluje. Cybex je lehce ovladatelný, má prostornou korbičku a obrovský úložný prostor. Celá sestava se velmi lehce skládá. Váha je 12,5 kg.

Cena začíná na cca 32 000 Kč.

Stokke Trailz splňuje všechny požadavky, ale je velký!

Luxusní značka Stokke nabízí jedinečný skandinávský styl. Stokke Trailz je bytelný, vysoký a vhodný do terénu. Oceníte velkou korbičku (74 x 32 cm) a hlavně úložný prostor pod kočárkem. Značka nabízí dva typy podvozku: Terrain a Classic. 

Problémem je jeho skladnost. Podvozek váží přes 10 kg, korbička necelých 5 kg a skládat se musí celkem na třikrát. Pokud máte malý zavazadlový prostor v autě, na tuto značku raději zapomeňte i kvůli jeho rozměrům: 104,5 x 60 x 62 cm

Cena začíná na cca 20 000 Kč.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cybex
CYBEX Riedingerstr. 18 95448 Bayreuth