Top hledané
Výsledky (0)
Riccardo Tisci, italský módní návrhář, představil kolekci jaro/léto 2017 pro luxusní značku Givenchy. V působivých dámských modelech můžete spatřit etno prvky a inspiraci duchem přírody.

Luxusní kolekce Givenchy jaro/léto 2017

Eva Ledecká
24. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Smyslné dámské modely, které se stávají z úzkých šatů ke kolenům jsou vyrobeny z hedvábí a dokonale formují ženské tělo. Hlavním doplňkem jsou výrazné náhrdelníky s obrovskými kameny, které tvoří převážně acháty.

Luxusní ženské siluety

Kromě přiléhavých splývavých šatů, které jsou ozvláštněny vrstvením, nabízí tato luxusní dámská kolekce pánský styl v podobě jedinečně navržených kalhotových kostýmů s vysoce dámskými střihy. Najdete zde i šaty připomínající uniformu, s límečkem zapnutým až ke krku.

Luxusně střižená projmutá saka v černé barvě zdokonalují dámské siluety a barevný XXL náhrdelník s kamenem dokonale oživuje model.

Barvy přírody a luxusní černá

V kolekci převládají zemité barvy jako je béžová, tělová a oranžová a hlavní osou je klasika v podobě černé barvy. Nejvýstřednější modely kolekce jsou psychadelicky potištěné šaty, které přejímají pruhované vzory nebo narušená kola, připomínající průřez kamenem.

Kolekce byla představena v Paříži v její hlavní botanické zahradě Jardin des Plantes, což bylo vzhledem k podobě samotné kolekce více než ideální místo.

Byt na prodej Praha 5 - 130m
Byt na prodej Praha 5 - 130m, Praha 5

Luxusní nositelné modely

Modely kolekce Givenchy jaro/léto 2017 jsou tak dokonalé také proto, že jsou velmi dobře nositelné. Přestože si módní návrhář pohrává s detaily, potisky i výraznými doplňky, šaty i kalhoty budou skvělým outfitem do ulic i do luxusních resortů.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Givenchy
36, Avenue Montaigne 75008 Paris France
+33 1 44 43 99 90