Top hledané
Výsledky (0)
Kožešina. Téma kontroverzní, společností neustále rezonující… Značka Yves Salomon se proto rozhodla vyrábět kožichy jinak!

Luxusní kožichy značky Yves Salomon mají šťávu a myslí na zvířata i přírodu

Martina Šmalclová
28. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Yves Salomon

Etika, ekologie, udržitelnost… a také styl!

Luxusní kožichy Yves Salomon jsou výsledkem 100 let zkušeností a dokonalého řemeslného zpracování. Své know-how se značka rozhodla postavit na hodnotách, které v kožešinovém průmyslu leckdy chybí – na etice, kvalitě a ekologii.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Luxusní spolupráce napříč celým světem

Yves Salomon se zajímá o původ materiálu a úzce spolupracuje s největšími dodavateli kožešiny na světě, včetně finské značky Saga Furs, dánské Kopenhagen Fur nebo kanadské NAFA. Každá z poboček podstupuje mimořádně přísné pravidelné inspekce nezávislými organizacemi, aby byly zachovány optimální podmínky na farmách.

Volte kompromis!

Yves Salomon se navíc s každou kolekcí snaží zmenšit dopad na životní prostředí tím, že omezuje potenciálně toxické a přírodě škodící chemikálie. Pokud vám tedy příroda a osud zvířete, ze kterého kožešina pochází, nejsou úplně lhostejné, ale na druhou stranu si luxus v podobě kožichů nedokážete odepřít, pak volte kompromis, jaký nabízí Yves Salomon.  

Vila na prodej - Klánovice - 465m
Vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9

Najdete v kolekci FW 2018/2019 svého favorita?

V naší galerii jsme si pro vás připravili luxusní modely z aktuální kolekce FW 2018/2019, které doporučujeme do šatníku všem milovnicím kožichů. Nudu ani fádnost nečekejte! Připravte se naopak na šik styl, skvělé střihy, proužky, vysoce kvalitní materiály, krásné odstíny a perfektní kombinace.

Tip Luxury Prague Life: Zemité odstíny

Nás v redakci nejvíce zaujaly stylové modely zemitých odstínů, ve kterých budete působit sofistikovaně, elegantně, a šik. Chcete jít ve stopách trendů? Oblékněte nude, smetanovou, nebo všechny odstíny hnědé od oříškové přes okrovou až po kaštanovou.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kožich nebo nové auto? 

Fendi, Dior, Valentino jsou přesně ty značky, u kterých jsme zvyklí na ty nejkvalitnější a zároveň váhově nejlehčí kožichy světa. Značka Yves Salomon sice nepatří mezi ty nejznámější, ale na kvalitě jim to rozhodně neubírá. Navíc etika způsobu chovu zvířat, či pozitivní přístup k životnímu prostředí, to je podle mě ta správná cesta ke zviditelnění!

Mezi mé favority jistě patří černý norkový kožich s temně modrým odleskem. Jeho cena se standardně pohybuje okolo 260 000 Kč. Za tyto peníze si sice můžete koupit třeba fungl nový Hyundai, ale ten vám rozhodně nevydrží po celý život. Navíc střih a druh kožešiny tohoto modelu nikdy nevyjde z módy!

Dále obdivuji retro beránkovou část kolekce. Konkrétně ten kostičkovaný černo-bílý kabát s hustým beranem uvnitř vykukující i zpoza rukávů. To jsou jasná 70. léta, která mě fakt baví. A to už od chvíle, kdy jsem jako malé dítě viděla videoklip Hany Zagorové “Zima, zima, zima, zima” (1975).

TRHÁKY podle Ornelly z této kolekce najdete na začátku galerie pod článkem. 

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Yves Salomon
Široká 96/9 (vchod Maiselova 16), 110 00 Praha Česká republika