Top hledané
Výsledky (0)
Kuchyně… Místo, kde je vždy nejvíce rušno, kde vznikají ty nejlepší dobroty, místo, kde byste se měli cítit dobře. U výběru té pravé luxusní kuchyně byste si měli dát opravdu záležet.

LUXUSNÍ KUCHYNĚ

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
LUXUSNÍ KUCHYNĚ

Kuchyně už není jen funkční prostor, ale stává se z ní obytný prostor, kde se často setkáváme se svými nejbližšími. Luxusní kuchyně vám nabídne pohodlnost, vysokou funkčnost a zároveň velice dobře uspořádání všech věcí, které chcete mít po ruce.

Kuchyně je jedna z těch nejdůležitějších místností ve vašem domě, pokud je spojena i s jídelnou, tím spíš. Proto je dobré, abyste jejímu zařizování věnovali svůj čas a pečlivost. Milujete modernu nebo upřednostňujete klasiku? Luxusní kuchyně může vypadat přesně tak, jak jste si ji vysnili. Nebojte se oslovit kuchyňská studia či vašeho oblíbeného designéra, jistě si poradí s vaší myšlenkou, prostorem i cenovou relací, do které se chcete vejít.

Jak taková luxusní kuchyně vypadá? Poznáte ji na první pohled. Luxusní kuchyně má dokonalý design, který podtrhuje prvotřídní materiál, ze kterého je vyrobena. Rovnováha mezi designem a praktickým využitím je samozřejmostí. Luxusní kuchyně se často vyznačují svou vysokou funkčností a elektrické nebo bezúchytkové otvírání skříněk je dnes samozřejmostí.

Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373
Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373,

LUXUSNÍ KUCHYNĚ - TRENDY

Jaké jsou největší trendy tohoto roku? Pokud vsadíte na šedou a bílou v kombinaci s dřevěnými doplňky, máte vyhráno. Velkým hitem jsou otevřené police místo skříněk, mají však jednu velkou nevýhodu – vše jde vidět a v policích musíte mít opravdu uklizeno. Dnes je už jakousi samozřejmostí, že je kuchyně spojena s obývacím pokojem. Kuchyňská linka by proto měla být co nejvíce sladěna s ostatním interiérem. Dalším trendem je sklo. Výsuvné police i boční strany zásuvek jsou ze skla a uživatel má rychlý přehled o tom, kde co má uspořádáno. Ani na velký ostrůvek nebylo zapomenuto. Je to centrum celé kuchyně, které slouží jako pracovní plocha i jako stůl pro stolování. Pokud toužíte po vysokých skříních ve vaší kuchyni, určitě ji zapusťte do stěny, aby nezatěžovaly prostor.

Ať už bude vaše luxusní kuchyně jakákoliv, bude vaše a vy byste se v ní měli cítit dobře.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze