Top hledané
Výsledky (0)
Perfektní a luxusní manikúra je nepostradatelnou nutností každé moderní ženy. Nebaví vás již nudné odstíny barev? Značka OPI dodává luxusní laky na nehty v zábavných barvách, které v sobě nesou příběhy imaginárního i reálného světa naší současnosti.

OPI: laky na nehty ze světa fantazie

Ivana Růžičková
09. listopadu 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Snídaně u Tiffanyho

Široká škála barevných odstínů

Legendární film Snídaně u Tiffanyho a ikonický tyrkysově zelený odstín luxusní šperkařské společnosti k sobě neodmyslitelně patří. Stejně tak Alenka v říši divů a exploze barev z divotvorného světa nebo blankytně modrý odstín jejich klasických šatů. Dokážete si imaginární svět živě představit? Díky luxusním lakům OPI se můžete stát jeho součástí i vy.

Inspirace ze všech koutů světa

Havajské rytmy hula hula se nesou v mentolově zelené barvě laku s vtipným názvem Hula-rious. Korálově oranžová barva pro změnu nese název Aloha from OPI. Máte rádi asijskou ikonickou značku Hello Kitty a chcete se s ní stotožnit? OPI nabízí všechny odstíny růžové v kombinaci s červenými a bílými prvky. Buďte třeba Coca Colou a použijte na své nehty barvu sytě červené, která charakterizuje tento chutný nápoj.

Probudili jsme ve vás představivost a máte chuť luxusní barvy vidět na vlastní oči? V naší galerii a na stránkách opi.com naleznete širokou paletu luxusních odstínů, ze kterých stačí jen vybrat ten svůj.

Byt na prodej Praha 5 - 36m
Byt na prodej Praha 5 - 36m, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
OPI
+1 800-341-9999