Top hledané
Výsledky (0)
Pohodlně se usaďte, dejte si jedno z nejlepších vín na palubě, vzlétáváme.

LUXUSNÍ LETADLA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ LETADLA

Zdědili jste pohádkové jmění? Jste průmyslový magnát nebo ropný šejk? Pak budete mít jistě zájem o luxusní letadla.

Cestování letadlem už dávno není nic pro tu nejbohatší smetánku. Vždyť letenku po Evropě si dnes můžeme koupit i za několik stovek. Samotný let je už o něco méně komfortní, než samotná koupě letenky. Zkuste si ale představit situaci: žádné kupování letenky dlouho dopředu a přece budete mít své místo na palubě, žádná kontrola zavazadel, ani žádné odbavování, velice prostorná sedadla s dostatkem prostoru, ty nejmodernější přístroje, luxusní interiér, plná individualizace, luxusní letadlo – soukromé luxusní letadlo. Ještě pořád nevidíte žádné výhody luxusních letadel?

LUXUS ZA STOVKY MILIONU DOLARŮ

Luxus, který má křídla. Pokud máte zájem o luxusní letadla, připravte si peněženku, nebo možná více peněženek. Boeing Bussines Jet s interiérem, který je vytvořen přesně dle představ klienta vychází na částku, která mnohdy přesahuje sto milionu dolarů. Takových letadel na světě potkáte asi 160. Designéři těchto letadel navrhnou vše dle vašich požadavků. Celý interiér bude vašim odrazem, najdete v něm vaše oblíbené barvy i materiál. Designéři se budou zajímat o to, co rádi děláte a kdy byste nejraději v letadle chtěli sedět. V podstatě si můžete objednat, cokoliv vás napadne. Od velkých ložnic s koupelnou přes saunu až po kino nebo garáž pro váš luxusní vůz.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

LUXUS NA PŮJČENÍ

Gulfstream G650 - jeden z nejdražších, nejluxusnějších, nejmodernějších a největších Bussness Jet je zapůjčení. Akční cena, za kterou si můžete tento luxus vyzkoušet na cestě Londýn – Dubaj a zpět, je krásných 99 000 liber. Teď nastává otázka: Opravdu je o co stát? Tento letoun láme rychlostní rekordy a na místo určení se dostanete až o polovinu času méně. Motory jsou velice tiché a o luxusním interiéru není třeba pochybovat.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze