Top hledané
Výsledky (0)
Širé moře, slunce, pocit svobody a volnosti… To vše patří k luxusu a luxusní lodě nám tento luxus s přehledem umožní.

LUXUSNÍ LODĚ

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ LODĚ

Luxusní lodě pro mnohé z nás představují celoživotní sen, za kterým si jdeme už od dětství, možná ideální dovolenou, kterou si opravdu zasloužíme nebo koupi, kterou ukážeme světu, že na to opravdu máte. Na luxusní lodi si užijete spoustu zábavy a relaxace.

Někdo má zálibu v luxusních motorkách, v luxusních vozech, obrazech, letadlech a někdo má zálibu v luxusním cestování, které si dopřává právě tím, že si pořídí luxusní loď nebo vyrazí za dobrodružství na moře lodí výletní. Ať už tak, či onak, luxusní lodě vám dopřejí neskutečné zážitky spojené s opravdovou zábavou.

KRÁLOVNA VŠECH MOŘÍ

V květnu letošního roku jsme se mohli seznámit s největší výletní lodí, která pojme až šest tisíc lidí a jmenuje Harmony of the Seas. Najdete zde osmnáct palub, kde můžete navštívit aqvapark, divadla, ledovou plochu, bazény, kasino, více než dvacet restaurací, fitness centrum nebo bar, kde vám drink namíchají roboti. A pozor. Tato loď není jen největší, ale je velice ohleduplná k životnímu prostředí a prý se jedná o nejdražší parník, který byl kdy postaven.

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

SOUKROMÉ LUXUSNÍ JACHTY

Kajuty s vlastními koupelnami, mosaz, odlesk naleštěného laku, kůže a tvrdá poctivá práce, která za tím vším stojí. Pokud milujete širé moře, ostré slunce a sníte o dovolené, kde stále budete „ve svém“, luxusní jachty jsou pro vás jasnou volbou. Soukromé luxusní jachty jsou velice populární a prodávají se ve velkém za milionové částky, můžete si je však také pronajmout za daleko nižší cenu.

JACHTA HYBRID

Luxus mnohdy skýtá i absolutní funkčnost a inovaci. Na silnici hybridní auta potkáváme běžně, ale hybridní jachty? Seznamte se, na tyto lodě se specializuje slovinská společnost Greenline. Spotřeba jejich lodí je zhruba poloviční, než spotřeba podobných jachet, které nemají hybridní pohon.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze