Top hledané
Výsledky (0)
Uvolněte se, dýchejte zhluboka exotické vůně, zaposlouchejte se do příjemných zvuků a nechte se unášet pohyby rukou od profesionálních masérů. Dopřejte si některou z luxusních masáží, která dodá energii vašim svalům i vaší mysli.

Luxusní masáže pro harmonizaci těla a mysli

Eva Ledecká
12. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Masáže jsou staré jako lidstvo samo. Již staří Číňané si 3 000 let před naším letopočtem dopřávali každé ráno automasáže proti nachlazení a jako prevenci před zdravotními potížemi. Sportovci by bez pravidelných masáží jistě nedosahovali vynikajících výkonů a někteří lidé by se bez nich mnohem hůře pohybovali.

masáž obličeje a dekoltu
Vonné oleje pro aroma masáž
Speciální druhy masáží

Masáže však nejsou určené pouze sportovcům a lidem, kteří mají zdravotní problémy. Masáže bychom si měli dopřávat všichni, neboť mají blahodárné účinky na naše svaly, klouby nebo psychiku. Záleží jen na tom, jaký druh masáže si vyberete. V každém případě se však jedná o osvobozující a luxusní záležitost.

Klasická masáž

Jedná se o základní formu masáže, která není nijak bolestivá a příjemně uvolňuje svalové napětí. Pomáhá při ztuhlosti svalů, dokáže odstranit bolest hlavy.

Sportovní masáž

Není určena jenom pro sportovce, naopak je také vhodná právě pro osoby, které mají velice málo pohybové aktivity. Zvyšuje metabolismus ve svalech, protahuje pojivové tkáně, odstraňuje bolest svalů, únavu i napětí.

Relaxační masáž

Harmonizuje psychické i svalové napětí a jedná se o velmi jemnou masáž, při které se často využívají vonné oleje.

Byt s terasami u řeky 239m
Byt s terasami u řeky 239m, Praha 8

Medová masáž

Ideální antistresová masáž, která navíc odstraňuje toxiny z těla. Je velmi vhodná při očistných detoxikačních kůrách, neboť med působí léčivě přes pokožku rovnou na organismus.

Indická antistresová masáž

Jedná se o luxusní a velice příjemnou masáž hlavy, krku a ramen, která zbavuje stresu a veškerého napětí. Při tomto druhu luxusní masáže se krásně uvolníte, zlepšíte své myšlení a celkovou koncentraci.

Thajská masáž nohou

Thajské masáže bývají pro někoho bolestivé a nepříjemné. Naopak jiným lidem velmi prospívají a jsou příjemné. Thajská masáž určitě stojí za vyzkoušení, neboť dokáže dokonale protáhnout svaly i klouby. Oblíbená bývá thajská masáž nohou, která odbourává stres a má velice uvolňující účinek. Odstraní bolesti a únavy nohou, hlavy a pozitivně působí na křečové žíly.

Kromě těchto výše zmíněných masáží existuje celá řada jiných. Celkem se uvádí až 100 různých druhů masáží. Známé jsou masáže teplými lávovými kameny, aroma masáže, čokoládové masáže, masáže obličeje a dekoltu apod.

Vložte své napjaté tělo do rukou profesionálů a užijte si to luxusní odreagování.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze