Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní móda Praha vás nenechá chladnými a módní butiky, které zde najdete? O těch se vám bude snít ještě i zítra.

LUXUSNÍ MÓDA PRAHA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ MÓDA PRAHA

Luxusní móda Praha, to je ideální místo, kam se vydat za nákupy toho nejlepšího, co módní průmysl nabízí. Praha je Dubaj střední Evropy, světové luxusní značky bojují o místa pro své butiky právě v Praze. 

Sháníte luxusní šaty, oblek, boty, doplňky nebo parfém? Luxusní móda Praha vás zahrne luxusem, který hledáte a jistě nabídne i něco navíc. Ať už si pro svůj nákup vyberete luxusní Pařížskou ulici, módní butik s originálními autorskými výtvory, originální oblečení od místních návrhářů nebo obchod s mezinárodní módou z celého světa, vždy na vás čeká krása, doplněna o kvalitní materiál, která se bude vyjímat ve vašem šatníku.

AUTORSKÁ MÓDA vs. LUXUSNÍ ZNAČKY

Nejen velké světové značky, ale také autorská móda je pro mnohé Čechy symbolem originality i jedinečnosti a spojují ji s vysokou cenou, avšak ji nepovažují za luxus. Stále u nás vedou světové značky, jako je Dior, Versace, Prada, Armani a Louis Vuitton. Výzkum prokazuje, že podle Čechů luxusní značky umí více vyjádřit společenské postavení, než samotná autorská móda. Mezi naše nejznámější představitelky autorské módy patří Beáta Rajská a Blanka Matragi.

Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312, Praha 6

LUXUSNÍ MÓDA - PAŘÍŽSKÁ ULICE

Kam jinam za luxusními značkami v Praze, než na známou Pařížskou ulici. Vystříbřené výlohy s čistou prezentací, kvalitní materiál veškerého zboží i příjemné asistentky, která vám vždy rády pomohou s výběrem. Najdete zde úžasné módní butiky v čele se světovými značkami jako je Prada, Gucci nebo Christian Dior, luxusní hodinky značek Rolex nebo Beny, neodolatelné šperky, pod kterými se podepsaly značky jako je Tiffany&Co. nebo Cartier, voňavou kávu nebo vynikající oběd si můžete dát v Le Moules nebo Cantinetta Fiorentina a svůj den zakončit v luxusním apartmá prvotřídního hotelu InterContinental.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze