Top hledané
Výsledky (0)
I když nábytek neustále zmenšujeme, zůstává neodmyslitelnou součástí našich domovů. Dotváří jakousi harmonii a celkový vzhled našich interiérů.

LUXUSNÍ NÁBYTEK

Tereza Janatová
01. září 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
LUXUSNÍ NÁBYTEK

Trendem posledních let je opravdu kvalitní nábytek, nejlépe z lokálních materiálů. Tento trend je tak rozšířen, že o luxusní nábytek není nouze. Na trhu najdete luxusní nábytek všeho druhu.

Nábytek obecně nám slouží k relaxaci, k užitkovým činnostem i jako prostředek práce. Při výběru luxusního nábytku do vašeho interiéru buďte přísní a kritičtí. Luxusní nábytek dokáže váš prostor vytvořit pohodlnějším, originálnějším a hlavně funkčnějším. Na trhu najdete luxusní nábytek různého materiálu, barev, velikostí i tvarů. Na trhu najdete čistou, světlou modernu s jednoduchými liniemi i tradiční nábytek z masivního dřeva s těžkými a bohatými prvky. Výběr je jen na vás. A pokud nenajdete to, co chcete, oslovte designové studio a nábytek si nechte vytvořit na míru, přesně podle vašich představ.

DUB A BUK?

V poslední době se evropským favoritem pro materiál na výrobu luxusního nábytku stává dub a buk, tropické dřeviny už moc lidí nelákají. Především dub je skvělou a hlavně odolnou dřevinou, která lze upravit a nábytek z ní může mít mnoho odstínů.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

LUXUSNÍ MÓDNÍ ZNAČKA NEBO VÝROBCE NÁBYTKU?

Mnoho světových značek si neustále rozšiřuje své obzory a kromě oblečení začíná navrhovat a vyrábět také luxusní nábytek. O kom je řeč? Jedním z průkopníků, od kterého si můžete kromě šatů pořídit i kolekci bytových doplňků, je Giorgio Armani. I v bytových doplňcích Armani zůstává věrný minimalistickým liniím a diskrétnosti. Ať už milujete moderní městský styl nebo tradiční venkovský styl, v obou případech si u Armaniho přijdete na své.

Ani Ralph Lauren nezůstává pozadu. Tento módní guru navrhuje nábytek pro interiéry. Jeho interiérový styl se zaměřuje především na kvalitu a jakousi pravost produktu. Nejen, že jeho nábytek má charakter, vypadá úžasně, ale taky je vysoce funkční.

Pokud vám toto nestačí, můžete bydlet také v interiéru, který bude vybaven nábytkem značek Versace, Fendi nebo Jean – Paul Gaultier.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze