Top hledané
Výsledky (0)
V hlavní roli? Jídlo. A v čem jiném připravovat a podávat luxusní jídla než právě v luxusním nádobí?

LUXUSNÍ NÁDOBÍ

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
LUXUSNÍ NÁDOBÍ

Z nerezu, titanu, hliníku, stříbra nebo zlata? Na trhu si můžete vybrat nespočet druhů nádobí a jeho designů. Luxusní nádobí je jako doplněk, nechte si na něm záležet.

Obecně nádobí je vše, co potřebujeme k přípravě jídla a poté k jeho konzumaci. Máte spojenou obytnou část s kuchyní? Vaší hosté vidí, co připravujete a v čem? Luxusní nádobí by vám nemělo chybět. Příprava jídla právě v luxusním nádobí se stane centrem pozornosti. Každý se totiž zajímá o to, co dobrého vznikne v měděném hrnci, v pánvi, která má ručně vyrobená madla nebo v jiném luxusním nádobí. Stejně tak se i stolování s luxusním nádobím může proměnit v opravdu výjimečnou událost, o které se vaši přátelé či rodina budou bavit ještě dlouhý čas.

Které značky se o luxusní nádobí zajímají?

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

MAUVIEL

Mauviel je tradiční francouzský výrobce měděného nádobí, jehož historie sahá až do doku 1830, kdy byl založen. Dodnes tato společnost vyrábí luxusní nádobí, které používají největší kuchařské hvězdy po celém světě. Měděné nádobí má vysokou estetickou hodnotu a díky vlastností mědi je pokrm připraven rychle, efektivně a také s ohledem na úsporu tepelné energie.

RUFFONI

Stejně jako italská kuchyně, tak také italské luxusní nádobí si podmanilo celý svět. Měděné luxusní nádobí značky Ruffoni je velice kvalitní a hodí se do každé kuchyně. Najdete zde jedinečné hrnce s tvarem, který vychází z technických a uměleckých schopností těch nejlepších mistrů mědikovců.

CHRISTOFLE

Pokud vás měď ničím nenadchla a toužíte po stříbře, nabídne vám ho značka Christofle. Tato značka vznikla v roce 1830 a vychází ze svých dlouhodobých zkušeností, ze kterých čerpá nápady pro nové kolekce každodenního stolování. Značka Christofle se stala synonymem luxusu, dokonalé řemeslnosti a stylové vytříbenosti. Její luxusní nádobí patřili mimo jiné Ludvíku Filipovi, Napoleonovi III. a nechybělo ani ve vagónu papeže Pia IX.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze