Top hledané
Výsledky (0)
Krásná, nepronikavá, čistá vůně – to je základ úspěchu. Ať už se chystáte na pracovní schůzku, pohovor, rande nebo na večeři. Luxusní parfémy by měli být v kabelce každé ženy a ve stolku každého muže.

LUXUSNÍ PARFÉMY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
LUXUSNÍ PARFÉMY

Luxusní parfémy jsou nejkvalitnější vůně, které na trhu najdeme. Jejich poměr vonných esencí je 15 – 30%. Čím má parfém více vonných esencí, tím je kvalitnější a déle vydrží vonět. Ale pozor, parfém, který nám voní na jiných lidech, nemusí stejně vonět i na naší pokožce.

Parfémy ovlivňují náladu a také vnímání naší osoby druhými lidmi. Lidé s příjemnou vůní nám jsou vždy sympatičtější. Ať už jdete na pracovní schůzku, pohovor, rande nebo obyčejnou večeři, luxusní parfém vašemu outfitu dodá ten správný šmrnc. Světoznámá návrhářka Coco Chanel prohlásila: „Žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost.“ A my s ní souhlasíme všemi deseti.

Luxusních parfémů je na trhu spoustu, jak si ale vybrat ten pravý? Vybírejte podle svého vkusu. Nikdy nevybírejte podle vzorků nebo podle toho, že si parfém nastříkáte do krytky flakonku. Vůni, kterou budete na sobě nosit, si nejlépe vyzkoušejte na své pokožce.

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m, Praha 4

Nevíte co? Vyzkoušejte CHANEL

Už zmíněná Coco Chanel je synonymem pro luxusní parfémy. Její nejznámější se jmenuje Chanel No. 5. Již od doby svého vzniku patří mezi 10 nejprodávanějších parfémů a má úžasnou schopnost z každé ženy udělat rafinovanou a elegantní dámu.
Ani na mužskou část Coco nezapomněla. Klasiku a mužskou eleganci zastupuje její parfém Chanel Egoiste Platinum.

Oblíbená a nenahraditelná vůne CHLOE

Mezi ženské oblíbené parfémy jednoznačně patří vůně s jednoduchým názvem Chloé Eau De Parfum. Vůně je postavena na dřevitém základě se spoustou květin a exotického liči.

VERSACE nesmí chybět

Dámský luxusní parfém, který se hodí pro jakoukoliv příležitost – Versace Bright Crystal. Je to opravdový šperk mezi parfémy a ukrývá v sobě smyslné esence ovoce a květin.

PRO PÁNY

Mezi nejoblíbenější luxusní parfémy pánů patří především neodolatelný Hugo Boss, okouzlující Eros Versace i pánský parfém roku 2015, kterým se stal I’Homme Ideal od značky Guerlain Tuto.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze