Top hledané
Výsledky (0)
Jaké šaty zvolily celebrity na luxusní akci?

Luxusní party v Karlových Varech ve znamení elegance. Letošní krásky si s outfity opravdu vyhrály

Anděla Vostrá
03. července 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Taťána Makarenko

Prohlédněte si širokou škálu stylových outfitů, které oblékly slavné české krásky na velkolepou party v Karlových Varech. Kdo a v čem zazářil na luxusní party, která se na festivalu koná každoročně a je považována za nejlukrativnější podnik festivalu? Prohlédněte si jedny z nejkrásnějších outfitů. 

Na tradiční party banky dorazili nejváženější hosté v tom absolutně nejlepším a nejelegantnějším, co si do Karlových Varů na filmový festival dovezli. Verešová a Krainová byly jako den a noc a Vanda Janda byla jako sladká princezna. 

Karolína Mališová vsadila na odhalené břicho 

Na party dorazilo mnoho známých tváří, jako jedna z prvních přišla modelka Karolína Mališová v růžových šatech s velkými průstřihy. Mohla se tak pochlubit svou štíhlou postavou. Šaty doplnila světlým psaníčkem Yves Saint Laurent a vypadala doslova jako princezna. Šaty jsou od značky Elisabetta Franchi a šperky Alo diamonds. 

Otevřít v galerii (7)
Karolína Mališová
Karolína MališováZdroj: Hermina Press

Nicol Švantnerová v krátkém outfitu

Outfit Nicol Švantnerové byl od Jakuba Ponera a šperky zvolila Alo diamonds. Vlasy a líčení ji vytvořila Michaela Ohemová. Na svém instagramovém profilu zmínila, že se cítila krásně a tato akce je pro ni každoročně jednou z nejoblíbenějších. Šaty, vlasy i líčení byly ale prý přizpůsobené pro co největší praktičnost, aby se dokázala postarat v průběhu akce i o svou dceru Miu. 

Otevřít v galerii (7)
Nicol Švantnerová
Nicol ŠvantnerováZdroj: Hermina Press

Denisa Dvořáková v bílé

Modelka Denisa Dvořáková vypadala na akci opravdu úchvatně. Zvolila jednoduchou černo-bílou kombinaci. Šaty vynesla od módního návrháře Lukáše Macháčka, šperky Roberto Coin a boty od Yves Saint Laurent. Vlasy měla od uznávané kadeřnice Petry Měchurové a make-up od Hristiny Georgievsky.

Otevřít v galerii (7)
Denisa Dvořáková
Denisa DvořákováZdroj: Hermina Press

Vanda Janda ve stylu Barbie

Kdo byl za opravdovou královnu je módní návrhářka Vanda Janda. Jak napsala na svůj instagramový profil, tak výšinku těchto šatů trvalo vytvořit šest měsíců a outfit slouží jako teaser na show, která proběhne 2. 9. 2023. Šaty jsou, jak jinak, z její tvorby. Celý outfit doplnila kabelkou Hermés, která dosahuje ceny přes půl milionu korun.

Otevřít v galerii (7)
Vanda Janda
Vanda JandaZdroj: Hermina Press

Simona Krainová tentokrát v usedlejším stylu

Modelka Simona Krianová tentokrát překvapila usedlejším outfitem. Nedávno šokola na finále Miss Czech republic odhalenými šaty, tentokrát se více zahalila a moc ji to slušelo. Šaty měla od módního návrháře Jakuba Ponera a o make-up se ji postaral Pavel Kortan. Do vlasů zvolila decentní doplněk.

Otevřít v galerii (7)
Simona Krainová
Simona KrainováZdroj: Hermina Press

V rudé dorazila Taťána Makarenko

Krásná Taťána Makarenko dorazila v šatech od jejího dvorního módního návrháře Sama Dolceho a šperky zvolila od značky Gismondi. Na luxusní akci vybrala vyčesaný drdol a světlé jednoduché doplňky.

Otevřít v galerii (7)
Taťána Makarenko
Taťána MakarenkoZdroj: Hermina Press

Ohromující Andrea Verešová

Nezklamala ani múza Andrea Verešová, která vypadala jako vždy nádherně. Zvolila sametové šaty od Jany Pistejové. O make-up se jí postarala Veronika Běhounková. Za nás vypadala krásně.

Otevřít v galerii (7)
Andrea Verešová
Andrea VerešováZdroj: Hermina Press

Který z outfitů se vám líbí nejvíce? 

 

Zdroj: Instagram.com, autorské dílo, vlastní dotazování

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze