Top hledané
Výsledky (0)
Zažijte dobrodružství a vypravte se na luxusní plavbu po řece Mekong. Objevte krásy Vietnamu a Kambodži z lodi, která vás dopraví na úžasná místa.

Luxusní plavby: na lodi po řece Mekong

Eva Ledecká
17. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Pokud máte rádi dobrodružství, zajímavé destinace a netradiční dovolené a zároveň požadujete vysoký standard služeb, vypravte se na dobrodružnou plavbu s Luxury Mekong River Cruises, která má s luxusní plavbou po této úžasné řece více než 10letou zkušenost.

Vyberte si loď, která vám bude vyhovovat, nechte si zorganizovat soukromou, skupinovou či rodinou plavbu. Užijte si dovolenou v luxusních kabinách, ze kterých se vám budou naskýtat dech beroucí výhledy.

Není lepší poznávání cizích míst než s lokálními lidmi, kteří znají všechna tajná zákoutí a nejzajímavější místa oblasti. Přesně takovou výhodu přináší Luxury Mekong River Cruises.

Vietnam a jeho překrásná příroda

Můžete si zvolit kratší třídenní plavbu, která zahrnuje pouze Vietnam. Je to úžasný stát hodný poznání. Během plavby navštívíte plovoucí trh, poznáte místní vesnice, ochutnáte jedinečné druhy ovoce. Na výběr je z několika tras, z nichž si můžete vybrat tu, která se vám svým obsahem bude zdát nejzajímavější. Můžete navštívit města a školy, luxusní restaurace nebo v tradičních vesnicích pozorovat ruční výrobu místních produktů.

Luxusní chrámy v Kambodže

Plavby po Mekongu v Kambodže nabízí poznání měst, včetně procházky po úžasném hlavním městě Phnompenh. Navštívíte nádherné stavby chrámů jako je například Wat Hanchey nebo Wat Nokor. Navštívíte město Siem Reap, bránu do středověkého města Angkor.

Můžete zvolit plavbu po obou z Vietnamu do Kambodži nebo naopak, která bývá v délce 4 až 8 dnů, a díky které poznáte krásy obou zemí. A to vše v luxusní lodi, kde vám budou dopřány ty nejlepší služby.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Luxury Mekong River Cruises
44/17/18 KP5, Tan Hung Thuan St Dist. 12, Ho Chi Minh City Vietnam
(+84) 836 024 291