Top hledané
Výsledky (0)
Každoročně hubnete do plavek? Luxusní plavky z platiny nebo z krystalů všechny vaše nedostatky jistě zakryjí.

LUXUSNÍ PLAVKY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní plavky

Luxusní plavky jsou nadčasové, moderní, drahé a většinou skoro nepoužitelné. Stojí desítky tisíc a hodí se spíše do muzea, než na pláž. O čem je řeč?

Hledáte luxusní plavky, které jen tak někdo nepřehlédne? Luxusní plavky, které jen tak někdo nemá a každý se za vámi na pláži otočí? My jsme je našli, ale pořiďte si bodyguardy. Jak se vám líbí?

NEJDRAŽŠÍ Z NEJDRAŽŠÍCH

Tyto luxusní plavky jsou vyrobeny celé z platiny a jsou osázeny diamanty. V přepočtu se jejich cena odhaduje na 600 milionů korun. Miniaturní bikiny na sebe oblékla modelka Molly Sims v roce 2006 pro časopis Sports Illustrated.

Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

PLAVKY SWAROVSKI

V roce 2009 obchod Selfridge ve Velké Británii prodával luxusní plavky s názvem Anita, na které byl dokonce vypsán pořadník. Model nebyl jen obyčejným kusem oblečení, ale především šperkem, který se prodával za 62 tisíc korun a byl poset 5 tisíci krystaly Swarovski.
Plavky se Swarovski krystaly si však na trhu můžete pořídit běžně a za daleko lidovější ceny. Za luxusní plavky zaplatíte několik tisíc korun.

Luxusní plavky s DIAMANTY

Více než 20 milionů korun stojí luxusní plavky netradičního střihu i zpracování, které jsou posety diamanty. Jedinečný kousek italské značky je posety devíti sty drahými kameny včetně rubínu, smaragdů a diamantů. Na veřejnosti tyto bikiny poprvé ukázala Miss Universe Gabriela Isler.

To, zda má někdo odvahu v těchto plavkách cestovat po celém světě a bez problémů s nimi jít do vody je otázkou. Pózování před fotoaparáty je jedna věc, běžné využití je věc druhá. Každopádně jsou tyto luxusní plavky skvělou investicí, která se vám jen tak neztratí a krásně se vám bude zhodnocovat.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze