Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní povlečení je základem každé ložnice. Věnujte jeho výběru velkou pozornost. Luxusní povlečení je kvalitní a příjemné na omak.

LUXUSNÍ POVLEČENÍ

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
LUXUSNÍ POVLEČENÍ

Jak vybrat to pravé luxusní povlečení? Jednoduše. Vybírejte z těch nejlepších materiálů, příjemného zpracování a také se zaměřte na barevnost, která by měla ladit k designu ložnice.

Ve středověku bylo povlečení samo o sobě velkým luxusem a privilegium jej používat náleželo jen královským rodinám a těm nejvyšším vrstvám šlechty. Tyto doby jsou naštěstí dávno pryč a na trhu najdete povlečení různých barev, materiálů i velikostí. Které z nich však patří k hrstce luxusního povlečení? Jak luxusní povlečení poznat od těch ostatních?

DLOUHOVLÁKNITÁ A MERCELOVANÁ BAVLNA

Luxusní povlečení musí být příjemné na omak, mít vysokou pevnost, barevnou stálost, dobrou savost a nesmí způsobovat alergické reakce. To vše splňuje nejkvalitnější ložní prádlo, které je vyrobeno ze stoprocentní česané dlouhovláknité a mercerované bavlny. Z tohoto materiálu jsou utkány kvalitní hladké bavlněné satény, jemná tkaná plátna i damašky, ze kterých se vyrábí luxusní povlečení.

Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha, Praha 1

NENÍ SATÉN JAKO SATÉN

Budeme hovořit o bavlněném saténu. Na trhu samozřejmě můžeme najít nespočet povlečení, které jsou vyráběno z levného saténu s řádkou negativních vlastností - jsou chladivé, kloužou a elektrizují. Naopak můžeme zde najít také luxusní povlečení, které je vyráběno opravdu z kvalitního saténu. Nejkvalitnější bavlněné satény jsou označovány jako Premium – Satén. Tento satén se vyrábí z nejjemnějších přízí dlouhovláknité egyptské bavlny s hustotou 300 nití na palec čtvereční. Rozdíl v hebkosti a jemnosti je patrný na první pohled.

Mít luxusní povlečení je výhra a jeho vlastnosti vás ohromí. Díky velké nabídce si můžete vybrat luxusní povlečení přesně dle vašich představ a takové, které se stane ozdobou vaší ložnice. Kvalitní luxusní povlečení je velice příjemné na omak a dlouhou dobu si zachová svůj krásný vzhled. Luxusní povlečení můžete léta prát a stále bude vypadat jako nové. Měkkost, prodyšnost, hladkost i dlouhodobá životnost jsou těmi pravými důvody, proč si luxusní povlečení pořídit. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze