Top hledané
Výsledky (0)
Prsten – kruh bez konce i začátku. Symbol nekonečná, věčné lásky, slibu a pro někoho možná ještě něčeho navíc. Luxusní prstýnky jsou těmi, které by měla každá žena vlastnit.

LUXUSNÍ PRSTÝNKY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ PRSTÝNKY

Luxusní prstýnky by měly být součástí každých zásnub, svateb i narozenin nebo jiných vzácných příležitostí. Luxusními prstýnky ukazujete svou lásku i to, jak moc si daného člověka vážíte. Luxusní prstýnky jsou doplňkem, který vzbuzuje spoustu emocí a vášní. 

VYSOKÁ ŠPERKAŘINA

Pokud hledáte opravdu něco výjimečného a luxusního, vybírejte mezi klenoty, které mají označení haute joaillere (vysoká šperkařina). Takové luxusní prstýnky najdete u značek jako je Chanel, Dior a také u těch nejvyhlášenějších klenotníků světa, mezi které řadíme Cartier, Boucheron, Chopard nebo Van Cleef & Arpels. Výroba jednotlivých kusů může trvat i několik měsíců a proto si jen málokteré šperkařství nebo značka může takovou výrobu dovolit. Na práci těchto luxusních prstenů se podílí spoustu odborníků od zlatníků, po brusiče, kteří svou prácí vynikají nad ostatními.

DIAMNAT JE NUTNOSTÍ

Jak se říká, diamanty jsou nejlepšími přáteli žen a investorů. Ani jedny zásnuby by se bez luxusního prstenu s diamantem neměly obejít. Diamanty nádherně odrážejí světlo a mají tu největší brilanci ze všech drahokamů. Největším producentem diamantů je firma De Beers, která už začátkem 20.století propagovala diamant jako kámen nejvíce vhodný k vyjádření lásky.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Navíc je to skvělá investice, která skvěle zhodnotí vložené peníze. Cena diamantu stále roste.

MODRÝ DIAMANT

To, že diamant patří mezi nejoblíbenější drahokamy na světě, je víc, než jasné. Existují ale diamanty, které nemají čirou barvu. Mohou být červené, žluté, hnědé, zelené, černé i modré. Čím větší diamant se vzácnější barvou, tím je cena vyšší. A pokud mluvíme o vyšších cenách, máme na mysli milionové částky. Rekordní modrý diamant, který váží 14,62 karátů, byl vydražen za rekordních 50,6 milionu dolarů a jmenuje se Oppenheimer Blue. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze