Top hledané
Výsledky (0)
Luxury Prague Life vám přináší výběr těch nejlepších restaurací v horském středisku Chamonix. Dejte na naše doporučení a užijte si delikátní pochoutky v luxusních interiérech s výhledy na dechberoucí horský masiv.

Luxusní restaurace v Chamonix

Eva Ledecká
14. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Cap Horn Lounge

Restaurace Cap Horn

Luxusní restaurace Cap Horn s velkým hlavním sálem je rozšířena o terasu s výhledem na Mont Blanc. Prostor je vhodný pro jakékoliv události pro skupiny do 200 osob. Mezipatro tvoří horní část s výhledem na hlavní restauraci a představuje luxusní intimní místo pro skupiny až 60 osob. Delikátní kuchyni podtrhne kaviár, kraby a jiné plody moře.

Lounge se nachází u domácího baru a představuje místo "par excellence". Chcete uspořádat občerstvení formou bufetu, večeře nebo taneční party pro menší skupiny lidí? Lounge je místo pro vás.

Skvělou japonskou atmosféru můžete zažít v sushi baru Cap-Blanc, který tvoří samostatnou soukromou místnost. A najdete zde také unikátní bar, jehož součástí je kuřácká místnost.

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Slavnostní a speciální okamžiky můžete sdílet v jedinečném prostoru Les Caves (jeskyně), kde atmosféru doladí DJ. Představuje ideální místo, kde začít nebo skončit váš luxusní večer.

La Calèche

Restaurace La Calèche se nachází v centru města a v jejím interiéru najdete jedny z nejpozoruhodnějších dekorací v Chamonix. Restaurace vznikla v roce 1946 a její vnitřní prostory jsou tvořeny dekoracemi z dob našich babiček, čímž návštěvníkům navozuje příjemnou domácí atmosféru. Více než restaurací je skutečným muzeem, ve kterém můžete obdivovatem lyže z minulého století a boby, které jsou pozůstatky olympijských her z roku 1924.

Kuchyně nabízí tradiční sýry, alpské maso a ryby z horských jezer. Představuje ideální místo pro semináře, gala večeře, svatby nebo jiné akce.

La Télécabine

La Télécabine je restaurace, která leží tváří v tvář hoře Mont Blanc a vrcholu Aiguille du Midi. V interiéru i exteriéru tvoří součást dekorace tradiční horská kabina.

Přivítá vás útulné prostředí, které nabízí tradiční a štědrou kuchyni s dávkou luxusní inovace. Při přípravě dokonalých pokrmů jsou používány pouze čerstvé suroviny. Ochutnejte místní speciality jako je fondue, pierrade nebo tartiflette.

Atmosphère

Restaurace v centru Chamonix byla kompletně zrekonstruovaná v roce 2008. Příjemnou luxusní atmosféru doplňuje veranda s výhledem na Mont Blanc. Restaurace nabízí výbornou a moderní kuchyni.

Restaurace hotelu Mont Blanc – Le Matafan

Restaurace Matafan nabízí pokrmy, které se navrací k základům kvalitní kuchyně. Je vyhlášená jedinečnými chody, při nichž se vždy používají sezónní potraviny. Micky Bourdillat, místní šéfkuchař, čerpá inspiraci z Alp i ze Středozemí.

Součástí je Bar Lounge, kde si v luxusních sofa můžete vychutnat kvalitní vína i šampaňské a užívat si unikátní horské panorama.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze