Top hledané
Výsledky (0)
Co je dominantou obývacího pokoje? No, přece sedačka. Luxusní sedačky je pak tou nejlepší volbou.

LUXUSNÍ SEDAČKY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
LUXUSNÍ SEDAČKY

Sedačka ve většině domácností zaujímá centrální místo a slouží k odpočinku, ale také k tomu, aby se na ni setkávala rodina, přátelé. Proč si pro takovou příležitost nepořídit luxusní sedačku?

Luxusní sedačky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a na jejich tvorbě se podíleli ti nejlepších designéři světa. Při výběru luxusní sedačky nemůžete udělat chybu.

KŮŽE JAKO MATERIÁL

Všichni moc dobře víme, že sedačky a jiný sedací nábytek se z kůže vyrábí běžně. Vzhledem k tomu, že kůže patří k nejlepším materiálům vůbec, můžeme tyto pohovky bez nadsázky označovat za luxusní sedačky.
Kvalita kůže samozřejmě záleží na tom, jak dobytek žil, zda byl chován v uzavřených stájích nebo byl chován volně na pastvině. Kůže volně žijících zvířat je vystavována slunci a tato zvířata jsou méně vystavována stresu, jejich kůže obsahuje více přírodního kalogenu, ale také je vystavována různým zraněním i nepříznivým vlivům, které docela dost ovlivňují kvalitu kůže. Proto se kůže před použitím upravuje.
Kůže je přírodní materiál, který má unikátní vlastnosti, má zvláštní barvu, neopakovatelné rysy i strukturu.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

LUXUSNÍ SEDAČKY NEBO LUXUSNÍ ČOKOLÁDA?

Luxusní sedačky najdete v různých barvách, tvarech i designu. Sedačku, která vypadá jako čokoláda, vytvořila bavorská návrhářka Iris Koser. A pozor. Nejen, že tato luxusní sedačka čokoládu opravdu připomíná na první pohled. Pokud chcete jednotlivé části sedačky zvednout, uděláte to přesně tak, jako když lámete tabulku čokolády. Sedačka má tvarovou paměť, pokud do ní zatlačíte, otisk je ještě po nějakou dobu patrný a vy máte pocit, že se díváte na tající čokoládu. K sedačce také patří malý stolek, který můžete umístit přes sedačku, nebo tradičně před sedačku a vypadá jako pomačkaný alobal. A samozřejmě zde nesmí chybět ani tajná skrýš na tu pravou čokoládu.

NEJDRAŽŠÍ SEDAČKA SVĚTA

Toto označení nese sedačka od návrháře Rona Arada, která je vyrobena z nerezové oceli a je vytvarována do písmene W. V součastné době tuto sedačku najdete v Muzeu národního umění v NY. Její odhadovaná cena je 7 500 000 Kč.
 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze