Top hledané
Výsledky (0)
Faktorů pro vhodný výběr koňského sedla existuje spousta. Spokojit se můžete s konfekcí, nebo volit sedla na míru!

Luxusní sedla na míru vyrábí Hermès již 181 let!

Martina Šmalclová
07. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Luxusní sedlo Hermès

Vhodně zvolené sedlo dokonale propojí jezdce s koněm. Typů sedel existuje na trhu celá řada - drezurní, skokové, dostihové, univerzální, westernové, turistické, bezkostrové a další. Jak tedy vybrat to správné? Odpověď Vám může poskytnout jeden z nejstarších výrobců luxusních sedel - Hermès!

Jednička na trhu: Luxusní sedla vyrábí Hermès již 181 let! 

Francouzskou značku založil Thierry Hermès roku 1837 a původně vyráběla koňská sedla, postroje, uzdy a další jezdecké potřeby. Až postupem času začala značka vyrábět další kožené produkty, šátky, hodinky nebo také kosmetiku. Pokud lze tedy nějakou značku označit za jedničku na trhu a mistra v oboru, je jím bezpochyby Hermès. Ten nabízí jak stálou nabídku sedel, tak unikátní kousky vyrobené přesně na míru!  

Špičkový design a kvalita jsou tím, co dělají z luxusních sedel Hermès exkluzivní kousky

Špičkový design, kvalitní materiály a precizní zpracování dělá z luxusních sedel Hermès exkluzivní kousky, které v průměru dosahují ceny 6500 dolarů. Hermès nabízí sedla skoková, drezurní, univerzální nebo například na pólo. Vybírat můžete celkem z 11 typů v přírodních a černých odstínech.

Pronájem luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle
Pronájem luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle, Praha 5

Hermès na sedlech spolupracuje se špičkovými sportovci  

Hermès navrhuje sedla velmi často ve spolupráci se špičkovými sportovci. Luxusní model Steinkraus byl vyvinut ve spolupráci s americkým olympijským vítězem Billem Steinkrausem. Skokové sedlo Cavale vzniklo ve spolupráci s jezdcem Simonem Delestrem a na drezurním sedle Corlandus se podílela olympionička Margit Otto-Crépin.

Chcete-li 100% přesnost, volte sedlo na míru! 

Pokud toužíte po 100% přesnosti a individuálním přístupu, určitě volte sedlo na míru. Firmy, jež tuto službu poskytují obvykle přijedou do vaší stáje, zhodnotí stav hřbetu vašeho koně a vzhledem k jeho zdravotnímu stavu a zvolené disciplíně vyberou nejvhodnější typ sedla. Některé firmy také umožňují klientovi vyzkoušet si během pasovacího procesu jízdu na několika modelech, aby si sami mohlli určit, jaký druh sedla jim vyhovuje nejvíce.

Co se týká tuzemské kvality, sedla na míru poskytuje například firma Baloun s.r.o. Cena drezurních, skokových a trekingových sedel řady Standard se pohybuje v rozmezí 33 000-58 000 Kč, cena řady Exclusive se pohybuje v rozmezí 40 000-58 000Kč.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Hermès
42, avenue George V 75008 Paris France
+ 33 (0)1 47 20 48 51