Top hledané
Výsledky (0)
Bose, Parrot, Sennheiser. Tři značky přinášející do světa elektroniky inovaci, design a špičkovou kvalitu. Přinášíme tipy na tři dokonalé modely sluchátek, kterými pod stromečkem uděláte radost úplně každému.

Luxusní sluchátka: špičkový zvuk do uší

Eva Ledecká
12. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Sennheiser MOMENTUM On-Ear

V dnešní době každý hledá prostor sám pro sebe. Prostor, kde může přemýšlet, relaxovat, bavit se. Kde může být každý člověk sám sebou. Takový prostor si můžete kolem vytvořit kdekoliv na světě. Vypněte okolní svět a zaposlouchejte se do čistého a dokonalého zvuku vaší oblíbené hudby.

Sennheiser MOMENTUM On-Ear pro jedinečný komfort z poslechu

Někteří lidé žijí pro zvuk. Jdou dál než ostatní. Na místo, kde nikdo nikdy nebyl. Dělají věci, které nikdo jiný před nimi nedělal. Společně se skupinou talentovaných umělců vyvinula značka Sennheisen vysoce komfortní model MOMENTUM On-Ear. Sluchátka povyšují zvuk na novou úroveň. Kombinuje se v nich vysoké rozlišení zvuku, lehký, čistý design a luxusní materiály jako nerezová ocel a luxusní látka Alcantara.

Bose QuietComfort 35 s dokonalým zvukem

Špičkovou kvalitu zvuku si můžete užívat se sluchátky značky Bose. Využívají Bluetooth technologii a speciální odzvučnění, takže mezi posluchačem a hudbou nestojí nic. Žádný hluk z ulice, tramvaje nebo metra. Nic nebrání luxusnímu pocitu svobody a čistému zvuku.

Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m
Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m, Praha 5

Hned v první chvíli, kdy si sluchátka nasadíte a zapnete přístroj, zpozorujete, že zatímco zvuk vaší hudby stoupá, šumění z venku mizí. Odhoďte ruch velkoměsta, odhoďte kabely a buďte jen vy a vaše hudba. A to bez přestání po celých 20 hodin.

Parrot Zik 3 s luxusním designem

Ve spolupráci s uznávaným designérem Philippe Starckem vznikly dokonalé designy luxusních sluchátek značky Parrot, Zik 3. Vyberte si svou barvu, zvolte si svůj materiál a potom už jen relaxujte s vaší oblíbenou hudbou. Luxusní sluchátka Parrot Zik 3 jsou kompatibilní s moderním zařízením jako jsou například smartwatches. Sluchátka dokážou detekovat pohyb a pokud si je sundáte na krk, hudba se sama vypne. Vy však vypněte svět a pusťte si naplno svou oblíbenou hudbu, při jejímž poslechu vás nikterak nebude rušit okolní svět.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze