Top hledané
Výsledky (0)
Dámy v krásných šatech a nápadných kloboucích, elegantně oblečení muži, dusot kopyt urostlých koní a vzrušení ze hry přináší společně s luxusním cateringem nezapomenutelný zážitek. Dopřejete si ho?

Luxusní sobota s Prague Polo Cup vás čeká již 8. září!

Eva Ledecká
22. srpna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Prague Polo Cup 2017

Září sice znamená konec letních dovolených, zároveň však v kalendáři přibývají nové kulturní a společenské akce. Jednou z nich je luxusní Prague Polo Cup, který se koná 6. - 8. září na farmě Levín u Benešova. Je určen pro širokou veřejnost a rozhodně stojí za návštěvu. Proč? Hned se dozvíte!

Koňské pólo je královská hra, ale především vysoce prestižní událost, které se účastní významné osobnosti ze společenského života, milovníci koní i lidé, kteří jen chtějí strávit volný čas s přáteli či s rodinou na krásném, netradičním místě. Prague Polo Cup se na farmě Levín u Benešova letos koná již od čtvrtka 6. září, ale velké finále, na které se vždy každý nejvíce těší, probíhá o dva dny později, v sobotu. Těšit se můžete na luxusní garden party!

Co se bude dít při velkém finále?

Především bude probíhat finální souboj, ve kterém zvítězí ten nejlepší tým. Bude to Oaks, Veuve Clicquot, Alchymist, nebo Stars Events? Nechme se překvapit a přejme vítězství tomu nejlepšímu!

Turnaj začíná ve 12:00 a při napínavé hře vám bude k dispozici luxusní občerstvení. Zahajovací welcome drink je samozřejmostí!

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m, Okolí Prahy

Zábava v podobě starých tradic!

Koňské pólo je tak stará hra, že se považuje za vůbec první sport v dějinách lidstva! A tudíž s sebou nese jisté tradice, které by se měly ctít. Jednou z nich je sešlapávání drnů mezi turnaji, což je úkolem pro návštěvníky, ale nemějte obavy, je to legrace a žádná dřina! Druhou tradicí je povinný Dress Code pro dámy. Tušíte? Ano, jsou to elegantní klobouky. Čím větší, zdobnější, výraznější a extravagantnější, tím lépe! Dáte-li si na něm záležet, můžete vyhrát i cenu za nejkrásnější klobouk!

Zapište si do diáře: 8. září, Garden Party Prague Polo Cup, farma Levín, Hvězdonice 53, Benešov

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Prague Polo Cup 2018
Farma Levín Hvězdonice 53 Benešov Česká republika