Top hledané
Výsledky (0)
Nejen exotické destinace nabízejí ta nejlepší wellness a spa centra pro kompletní relaxaci. Terapeutické lázně ve španělské Marbelle, termální prameny v Itálii nebo holistické relaxační a zdravotní programy v Thajsku vás nadchnou luxusními možnostmi strávení regenerační dovolené. Zpět se vrátíte jako znovuzrození!

3 Luxusní SPA světa: Španělsko, Itálie, Thajsko

Ivana Růžičková
04. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Španělsko - Clínica Buchinger Wilhelmi

Jendo z nejluxusnějších spa naleznete ve španělské Marbelle. Clínica Buchinger Wilhelmi nabízí široké spektrum ozdravných a relaxačních balíčků. Místní holistická zdravotní ošetření a služby mají mnoho podob a spojují různé praktiky, jako například moderní západní medicínu se starověkou naturopatií z Dálného východu. Klinika šíří filozofii, že každý člověk je schopný žít zdravě. Clínica Buchinger Wilhelmi vás zároveň nadchne krásným prostředím a přímořskou atmosférou s výhledy na pohoří Sierra Blanca nebo na Středozemní moře. Čerstvý vánek a korkové duby doplňují svěží přímořskou atmosféru.

Itálie - Thermae Hotels Abano

V Itálii naleznete nejen luxusní lázně, ale dokonce i tematické ladění. Je libo ajuvervédská, romantická, omlazující nebo dokonce sportovní dovolená? Zde si můžete vybrat ze široké škály relaxačních i aktivních činností. Termální lázně však zajistí kompletní ozdravné účinky ve výjimečném prostředí s variací různých teplot pramenů i různých poměrů vlhkosti v jednotlivých lázeňských místnostech. Bahenní zábaly, detoxikační čistící kůry, orientální aromaterapie i fyzioterapeutická cvičení vytvořená na míru vás zrelaxují od hlavy až k patě.

Luxusní byt Janáčkovo nábřeží 248m
Luxusní byt Janáčkovo nábřeží 248m, Praha 5

Thajsko - Kamalaya Wellness Sanctuary and Holistic Spa Resort

Luxusní spa s názvem Kamalaya naleznete na thajském Koh Samui. V těchto lázních zažijete obohacující dovolenou, kde si vyberete z množství ozdravných programů jako je například řešení stresu, nebo syndromu vyhoření. Vybrat si můžete i celkový detox nebo cvičení jógy. Pokud preferujete osobnější přístup, tým mezinárodních naturopatů s vámi vypracuje individuální zdravotní program z široké nabídky celostní medicíny, lázní a léčebných terapií. Kamalaya je místo, které dříve sloužilo pro meditaci budhistických mnichů. Spirituální probuzení je proto zaručeno. 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze