Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní sporty – skvělý tip, jak vyplnit svůj volný čas. Že vás sporty nebaví? Vyzkoušejte je a nebudete litovat.

LUXUSNÍ SPORTY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
LUXUSNÍ SPORTY

Sport je jedním z faktorů, který nám pomáhá vylepšit své zdraví. Nejen, že při sportu trénujeme své tělo, ale sportem uvolňujeme endorfiny, neboli hormony štěstí, díky kterým často zapomeneme na běžné starosti a osobní problémy.

Ačkoliv se tyto sporty v průběhu let staly přístupnějšími širokému okolí a vazba „luxusní sporty“ tím pádem ztratila svůj lesk, do značné míry jsou tyto sporty stále brány jako sporty pro bohaté. Ačkoliv se některým mohou zdát nudné a nezábavné, existuje řada milovníků luxusu, které u těchto sportů drží určitý půvab, který mnoho smrtelníku nikdy nepozná. Ruku na srdce, kdo z nás doma vlastní luxusní plachetnici?

GOLF

Když se řekne „luxusní sporty“ je golf první, co většinu z nás napadne. O golfu máme totiž zkreslené představy. Někteří jej za sport ani nepovažují, jiní jsou přesvědčeni, že jde o extrémně drahou zábavu. Je pravdou, že luxusní vybavení a značkové oblečení se může vyšplhat do horentních sum, ale golf si s průměrnou výbavou může zahrát každý. A že to není žádný sport? Zkuste strávit pár hodin na hřišti nebo drivingu. Tkví zde jedno nebezpečí – kdo jednou golf okusí, už nikdy ho nepřestane milovat.

Luxusní byt Vinohrady - 230m
Luxusní byt Vinohrady - 230m, Praha 2

JEZDECTVÍ

Pro ty, kteří milují zvířata je jezdectví jasnou volbou. Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější výhled je z hřbetu koně. Jezdecké kluby, kterých v Praze najdete nespočet, nabízejí vynikající služby a vynikající podmínky pro trénování vás i vašeho koně.

Když už jsme u těch koní a luxusních sportů, za zmínku stojí koňské polo. Je to sport, který se hraje ze hřbetu koně pomocí holí a míčku.

PLACHTĚNÍ

Za luxusní sporty můžeme považovat ty, které vyžadují určitý počáteční kapitál a spoustu volného času, k těm se bezesporu řadí také plachtění. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze