Top hledané
Výsledky (0)
Dokonalý odpočinek, který si užívali Dolce a Gabbana

Zlaté kliky a zvířecí kajuty: Jachta od Dolce & Gabbana má nového majitele

07. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Jachra Regina d'Italia II

Legendární 51metrová jachta návrhářského dua Dolce a Gabbana se prodala za 13,5 milionů euro (v přepočtu 339,6 milionů korun). Jmenuje se Regina d'Italia II a ukazuje, jak je možné dokonale skloubit luxus a umění.

Jachra Regina d'Italia II
Jachra Regina d'Italia II
Jachra Regina d'Italia II

Jachta je unikátní tím, jak kombinuje krásu a luxus s minimalismem. Jemně kovový vzhled dává jachtě nádech jakési chladnosti, ale při pobytu na palubě nic takového necítíte. Naopak, vše je vybudováno tak, abyste při opalování nebo čtení knížky měli co největší pohodlí a cítili se dobře. Pro relax jsou k dispozici tři terasy na palubě, ke které se z kajut dostanete výtahem.

Naprosto fascinující jsou interiéry jachty. Kliky na dveřích jsou vytvarovány do podoby natažených rukou a jsou vyrobeny ze zlata. V místnostech jsou na podlahách nataženy leopardí kůže a třeba kohoutky v koupelně mají v sobě vysázeny safíry. Všude, kam se podíváte, na vás doslova srší dokonalé barevné kombinace a užíváte si design, o kterém budete přemýšlet celé hodiny či dny.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5
Otevřít v galerii (2)
Jachra Regina d
Jachra Regina d'Italia IIZdroj: Edmiston Superyacht Brokerage

Kajuty pojmenované po zvířatech

Na palubě se s největším pohodlím ubytuje 12 lidí. VIP kajuta má k dispozici obrovskou šatnu i soukromou posilovnu, perfektní odpočinek a zážitek ale zajišťují také další ložnice, které jsou vždy pojmenovány po nějakém zvířeti – třeba žirafa, nosorožec nebo krokodýl.

Jachta má na délku 51 metrů a byla vyrobena v roce 2006. Před dvěma lety navíc prošla kompletní rekonstrukcí. Je vybavena stabilizačním systémem, který eliminuje vibrace motoru, takže výsledkem je ještě klidnější a tišší plavba. Nechybí ani speciální kotevní stabilizátory, díky kterým se loď tolik nekýve, a to ani v divočejších vodách nebo při kotvení v přístavu.

Otevřít v galerii (2)
Jachra Regina d
Jachra Regina d'Italia IIZdroj: Edmiston Superyacht Brokerage
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze