Top hledané
Výsledky (0)
Láska k moři, technice a dokonalému designu přivedla Fabia Perini k tomu, že se svým týmem tvoří ty nejdokonalejší luxusní jachty na světě.

Mužům s jachtou Perini Navi neodolá žádná žena

Eva Ledecká
29. listopadu 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Perseus^3

Značka Perini Navi se zrodila z intuice, kreativity, houževnatosti a technické způsobilosti jejího zakladatele, Fabio Perini.

Génius s láskou k moři

Fabio Perini se narodil v rodině, která vlastnila papírnu a již ve svých 7 letech vynalezl stroj, který by mohl automaticky natáhnout plsti používané při výrobě papíru. Zázračné dítě? Pravděpodobně ano, neboť to byl jeho první patent v sérii mnoha dalších.

Velkou láskou Fabia Perini nebyl však papír, ale moře. Zbožňoval plachtění, ale vadilo mu, že neexistují dost velké plachetnice, které by jemu vyhovovaly. A tak začal pracovat na výrobě své vlastní vysněné jachty.

Společnost Perini Navi bylo původně jen studio, kde se vytvářel design, strojírenství a zabývala se prodejem velkorozměrných plachetnic. O pět let později začala s výrobou lodí, které později představovaly dokonalý luxus.

Na jachty Navi Perini se vyplatí počkat

Začátky jsou vždycky těžké a těžkosti se samozřejmě nevyhnuly ani této společnosti. V současné době však před vámi stojí světový lídr v oblasti navrhování a konstrukci luxusních superjacht. Je to díky vysoké kvalitě, mimořádnému luxusu, pohodlí a eleganci vyráběných jachet, o který je stále obrovský zájem. Superjachty díky společnosti Perini Navi ožily, neboť rozměrné plachetnice se v minulém století zdály být už na pokraji svého vyhynutí.

Loftové byty v Praze 400m
Loftové byty v Praze 400m, Praha 6

Trojice luxusních jachet: Syboris, Perseus^3, Dahlak

Přinášíme vám fotografie 3 luxusních superjachet, které vyšly z dílny společnosti Perini Navi. Jachta Syboris představuje absolutního vládce moří se svou délkou 70 metrů. Luxusní Perseus^3 měří 60 metrů a jachta je vybavena, stejně jako Syboris, dokonalým moderním interiérem. Jako poslední si můžete v naší galerii prohlédnout neméně luxusní krasavici v podobě menší jachty Dahlak, která má délku 38 metrů.

Na ultra moderní luxusní jachty si budoucí majitelé musí počkat až několik let, avšak požitek z plachtění z takové luxusní jachty, jakou dokáže vyrobit jen Perini Navi, je nenahraditelný.

V roce 2007 vstoupila Perini Navi Group do sektoru motorových jachet s nově zrekonstruovanou značkou Picchiotti a zcela novou sérií Picchiotti Motor Yachts, Vitruvius®. Společnost slibuje i do budoucna nové inovace a rozhodně jsme zvědaví, čím nás maestro Perini dále překvapí.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Perini Navi
Two Marina Plaza Goat Island Newport RI 02840 USA
+1 (401) 619 220