Top hledané
Výsledky (0)
Že svítidla nejsou důležitá? Omyl. Svítidla ovlivňují atmosféru a doplňují celkový interiér. Přesvědčte se sami.

LUXUSNÍ SVÍTIDLA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
LUXUSNÍ SVÍTIDLA

Luxusní svítidla jsou designově absolutní špičkou na trhu. Skvěle vypadají, mají vysokou funkčnost a navozují tu nejlepší atmosféru.

Výběr luxusního svítidla může být velice náročný. Vezměte v úvahu, že do každé místnosti se hodí opravdu něco jiného. Jaké jsou parametry dle čeho vybírat? Podle indexu podání barev (CRI). Čím vyšší je hodnota tohoto indexu, tím věrněji vypadají barvy pod jeho světlem ve srovnání se slunečním světlem. Svítidla mají různé odstíny – ty vybírejte podle místností. Ne vždy je nejlepší zvolit světlo, které se nejvíce přibližuje dennímu světlu. Do místností pro odpočinek zvolte raději osvětlení s nádechem žluté. Ve světě luxusních svítidel se nebojte poradit s designérem.

ČESKÁ SVÍTIDLA = LUXUS

 Svítidla českých firem po celém světě sbírají ta nejlepší ocenění.

Prodej pozemku se studií na výstavbu
Prodej pozemku se studií na výstavbu, Praha 4

Halla

Česká společnost, která nabízí úžasná designová luxusní svítidla technického rázu. Jejich výrobky perfektně spojují technické parametry s nápaditým vzhledem. Jelikož tato společnost často spolupracuje s architekty a designéry, tato luxusní svítidla umožňují souznění prostoru se světlem.

Lucis

Chcete mít doma kvalitní, originální a luxusní svítidla? Lucis je správná volba. Kladou důraz na tradici českého sklářství, kterou neustále rozvíjejí a zdokonalují. Jejich svítidla jsou vyráběny v dílnách těch nejlepších českých sklářů.

Preciosa Group

Tato společnost je především výrobce skla, který také navrhuje unikátní luxusní svítidla. Jejich originální křišťálové lustry a světelné projekty zdobí ty nejluxusnější hotely, soukromé rezidence i paláce po celém světě.

JAK TO CHODÍ VE SVĚTĚ?

Flos

Tato italská značka představuje úžasné designové svítidla a je celosvětovým fenoménem v oblasti systémového, dekorativního i venkovního osvětlení. Variabilnost a cool design jejich svítidel přitahuje do této firmy především mladé a kreativní architekty.

Designér Ingo Maurer

Tento německý designér svými výrobky světu neustále dokazuje, že jeho hravá fantazie je nekonečná. Neobvyklé lampy i úžasné osvětlovací systémy, pokud hledáte k sobě domů něco opravdu unikátního a neotřelého, právě jste to našli.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze