Top hledané
Výsledky (0)
Knihou můžete potěšit sebe i své blízké. Najít si čas na kvalitní čtení, které vás zaujme, obohatí a něco naučí, to je to, k čemu vás chceme prostřednictvím našich knižních tipů inspirovat. Přinášíme tipy na opravdu luxusní počtení.

Luxusní vánoční četba: dobrodružství, umění a masové delikatesy

Eva Ledecká
13. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Kniha Muzeum umění

Jedinečná kniha Muzeum umění

Nakladatelství Universum přináší opravdový umělecký skvost v luxusní knižní podobě.

Muzeum umění o 992 stranách velkého formátu představuje 2 700 mistrovských uměleckých děl z celého světa. Jedná se o unikátní knihu, jež má své kořeny u Richarda Schlagmana, majitele prestižního nakladatelství Phaidon, který přišel s nápadem vytvořit takovouto jedinečnou knihu.

Práce na ní trvala 10 let a nyní se do světového muzea umění můžete prostřednictvím knihy vydat i vy. To, co byste za celý svůj život pravděpodobně nikdy nestihli poznat, nyní díky této fenomenální knize můžete. Najdete zde staré rukopisy, luxusní slavné sochy, instalace, obrazy a to vše v chodbách, galeriích a speciálních výstavách tohoto jedinečného tištěného muzea.

Hrabě Monte Cristo
Kniha Maso
Muzeum umění

Hrabě Monte Cristo

Dopřejte si plnou dávku dobrodružství s luxusním slavným příběhem Hrabě Monte Cristo. V historicko-dobrodružném románu se okrajově seznámíte se samotným Napoleonem a s tajemným dopisem. Příběh vás dostane do vězení, kde Edmond Dantés (budoucí hrabě Monte Cristo) neoprávněně pobude 14 let. Najde si tam však přítele, který ho mnohé naučí a před svou smrtí mu poví o tajném pokladě na ostrově Monte-Cristo.

Pobavte se lstí, kterak se podaří Edmondovi prchnout z vězení a získat poklad. Ve finále ho doprovoďte do své rodné Marseille, kde začíná spřádat plány své pomsty...

Příběh Monte Cristo napsal Alexandre Dumas a kniha se dočkala mnoha filmových, divadelních a muzikálních adaptací. Nyní nabízí celý komplet ve 3 svazkové vydání a s ilustracemi Adolfa Borna nakladatelství Knižní klub. Dodává se v luxusní dárkové krabici.

Luxusní mezonet se zahradou Praha 6 - 491m
Luxusní mezonet se zahradou Praha 6 - 491m, Praha 6

Maso: kniha plná...masa

Udělejte radost milovníkům luxusně připraveného masa. Kniha z nakladatelství Ikar s jednoznačným názvem Maso přináší objemné množství informací zpracované v čtenářsky velice přitažlivé formě. Je rozdělena na kapitoly podle jednotlivých druhů mas, v nichž vám překládá problematiku porcování, pečení i jiné úpravy za doprovodu luxusních fotografií a delikátních receptů z celého světa.

Nechybí zde informace o tom, jaké nože do své kuchyně pořídit, na čem závisí kvalita masa a jak kvalitní maso poznat. Staňte se vládcem nad masem a užijte si vaše kulinární umění.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Euromedia Group
Nádražní 896/30 150 00 Praha Česká republika
+420 296 536 111