Top hledané
Výsledky (0)
Legendární vozy Rolls-Royce Dawn se v kolekci jaro/léto 2017 představí v podobě Haute Couture. Luxusní kolekci inspirovanou módou tvoří sněhově bílý design doplněný o živé a výrazné trendy barvy.

Luxusní vozy Rolls-Royce Dawn inspirované módou

Eva Ledecká
22. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Rolls-Royce a svět Haute Couture spolu váže dohromady společná filozofie. Ta zní: Vybírat ty nejluxusnější materiály a přetvářet je do nejvybranějších a nejžádanějších luxusních produktů pro své klienty, jako výraz jejich vytříbeného vkusu a jedinečného životního stylu.

Ve své kolekci „Dawn – Inspirované módou“ pro jaro/léto 2017 představuje automobilka Rolls-Royce luxusní vozy s jedinečným designem, který získal svou podobu díky inspiraci z Haute Couture. Vítejte na oslavě módních designérů.

Luxusní design z módního mola

Sněhově bílý design doplňují luxusní výrazné barvy použité na střešní části automobilu, které budou ve světě módy udávat v roce 2017 tón. Jsou jimi červená, oranžová a modrá (Mugello Red, Cobalto Blue a Mandarin).

Designový ředitel značky, Giles Taylor, a tým vysoce talentovaných návrhářů vybrali ty nejjemnější textilie a luxusní doplňky. Použili hedvábí a nečekané textury, aby vytvořili dokonalý interiér inspirovaný předními světovými luxusními značkami ze světa módy. V týmu spolupracoval také Cheric Hay z Royal College of Art. Interiér je laděný do bílé barvy, kterou najdete na luxusní kůži. Bílou barvu decentně doplňuje stejný odstín výrazné barvy, která je použitá na střešní části vozu.

Loftové byty Praha
Loftové byty Praha, Praha 5

Legendární řemeslné zpracování luxusních vozů Rolls-Royce a pozornost k detailům je patrné mimo jiné také na vynikajícím designu palubní desky, která je vytvořena taktéž v bílé barvě. Samotné lakování zabralo 9 dní pečlivé práce. Která barva luxusního vozu by zvítězila u vás?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Rolls-Royce Motor Cars Limited
Westhampnett Chichester West Sussex PO18 0SH
+44 (0)1243 525700