Top hledané
Výsledky (0)
Maison et Objet je místem nekonečné inspirace, která pohladí vaše smysly, odhalí tajemství nadpřirozených předmětů a šokujících designů. Čím nás překvapil tento rok?

Tohle křeslo si naskenuje vaše tělo a udělá vám masáž snů!

Simona Deutou
24. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Masážní křeslo LBF-750 od značky BODYFRIEND

Luxusní výstava životního stylu překvapuje každým rokem. Koná se v hlavním městě světel, Paříži, kde se představí designéři a umělci ze všech koutů světa. Na své si přijdou všichni ti, kteří hledají inspiraci pro interiér či exteriér. Najdete zde luxusní zařízení i jedinečné doplňky pro váš příbytek, hotel, restauraci, kancelář či salón.

Lamborghini které vás přivede do extáze!

Společnost BODYFRIEND je nováčkem výstavy a překvapila v tom nejlepším světle. Korejská značka, která se spojila se špičkovými lékaři a vytvořila prémiová masážní křesla z luxusních materiálů, které s jistotou prodlužují náš život. Novinkou je meditační program, doprovázený relaxační masáží a luxusní Lamborghini v podobě masážního křesla. Křeslo je vyhotovené v několika barvách a nadšenci značky Lamborghini si skutečně přijdou na své. Všechny detaily, přepracování kůže, světelné efekty jsou identické s luxusními sportovními vozy. Každý produkt vykazuje výjimečnou designovou dokonalost v kombinaci s prvotřídním uživatelským dojmem. Pokud zažijete masáž prostřednictvím BODYFRIEND křesla, musíte jednoznačně souhlasit, že je totožná s klasickou dobře provedenou masáží. Křeslo naskenuje vaše tělo a pak postupně masíruje od šíje, přes záda, ruce, hýždě až po chodidla. Dokonalý zážitek! BODYFRIEND má síť obchodů po celém světě a k spokojeným zákazníkům patří všechny věkové kategorie, národnosti, celebrity i vrcholový sportovci.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Extravagantní značka KARE vás svede svou elegancí a bohémství!

Jedna z nejoblíbenějších exibicí výstavy. Přicházely sem davy, atmosféra byla fantastická! Přivítal vás zlatý King kong obrovských rozměrů a v koktejl baru hrála taneční hudba. KARE zaujalo opravdu všechny! Značka KARE je na trhu od roku 1981 a má fanoušky všude na světě, dokonce najdete prodejnu i v Praze či Bartislavě. Kolekce 2020 je plná teplých i pastelových barev a výjimečnost podtrhuje zlatá. Najdete zde kreativní obrazy, reflexní dopňky v podobě zrcadel, svítícího zajíce, retro, bohémskou eleganci, rustik, romantismus, brilanci v barvách, industrializmus, illuminaci. KARE je umění, jehož prostřednictvím přinesete každému prostoru ten správný šmrnc. Bravo!

Otevřít v galerii (2)
Doplňky do interiéru značky KARE
Doplňky do interiéru značky KAREZdroj: LP-life

Creativ Light vás zahřeje u srdce!

Creativ Lights je místem, kde vás upoutá jedinečnost jednotlivých doplňků. Přitáhne vás příjemná atmosféra a energie, která z tohoto místa vyzařuje . Designérem společnosti je Pan Holdenried, který je nesmírně milý a o své práci mluví s vášní. Holdenried dbá na to, aby byl každý kousek vyroben precizně a byl propracovaný do detailů. Zajímavostí je, že dekorativní předměty, nábytek a osvětlení vyrábí přímo v Asii tradiční metodou.

Jeho filozofií je zachovat tradiční postup a darovat práci těm, kteří ji opravdu potřebují. Příkladem toho je například nábytek vyráběný z banánu přímo na Filipínách. Tuto metodu opravdu zvládnou nejlépe tam, kde prvotně vznikla. Společnost Creativ Lights je na trhu 25 let a může se chlubit zákazníky z celého světa. Dokonce tu nakupuje i Princ z Kataru.

Otevřít v galerii (2)
Doplňky do interiéru značky Creativ Light
Doplňky do interiéru značky Creativ LightZdroj: LP-life

Maison et Objet, bylo nám ctí, naviděnou v září.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

BODYFRIEND