Top hledané
Výsledky (0)
Nemusíte si pronajímat jen luxusní byty nebo plážové domy. Díky životu v luxusu vám nezpomalí ani sen proletět se vlastním letadlem.

Luxusní dovolená na jachtě

Jana Kantrová
01. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Superjachta Saluzi

Pronájem domů v exotických destinacích není žádnou novinkou, stejně tak pronájem luxusních vozů, díky kterým se můžete třeba po ostrově ladně a rychle pohybovat. Něco jiného zažijete ale v případě, že si půjčíte vlastní jachtu nebo letadlo, kterým se do oblíbené destinace dostanete. 

Po své ose

Dovolená nebo jakýkoli jiný zážitek by vždy měl stát za to. Na své služební i soukromé cesty si můžete pronajmout luxusní letadla do jakýchkoli destinací. A nejde jen o privat jets, ale pronajaté letadlo můžete klidně i sami řídit. Můžete tak na své obchodní partnery nebo svoji lásku udělat velký dojem. Plánujete-li cestu po moři, pak by vám neměla chybět vlastní jachta. Ještě než se rozhodnete do některého luxusního kousku investovat, možná si ji budete chtít vyzkoušet. Vybrat si můžete ze široké nabídky jachet, plachetnic i luxusních mega jachet s celou posádkou.

Luxusní byt Holešovice - 45m
Luxusní byt Holešovice - 45m, Praha 7

Jachta Saluzi k pronájmu

Máte-li 12 milionů korun a chcete-li si užít jeden týden na jedné z nejluxusnějších jachet postavených v Austrálii, pak si určitě letošní zimu pronajměte superjachtu Saluzi, se kterou můžete brázdit vody oceánu, zatímco si vaši přátelé budou užívat vymožeností, které jachta nabízí. Luxusní superjachta byla postavena v roce 2009 fitmou austal a interiér navrhla firma Tillberg Design AB. O deset let později prošla rozsáhlou rekonstrukcí pod křídly firmy Horizon Yachts. O špičkový interiér se nově postaralo designové studio Luiz de Basto Designs z Miami, jehož designeři jsou zodpovědní za inovativní a originální prvky.

Zajímavost:

Název Saluzi je odvozen ze jména mystického koně císaře Taiozinga z dynastie Tchang. Umělec Li Jiwei je zodpovědný za nádherné barevné vyobrazení tohoto koně na bocích jachty, což má symbolizovat spiritualitu Východu a významnost Západu.

Dokonalý luxus

Na celkové ploše 1650 m² se nachází 16 prostorných místností (dříve jich bylo 37, ale byly menší), které obsahují dvě mistrovská apartmá, 7 VIP pokojů a 7 luxusních kabin. Kromě toho najdete na lodi kino, obývací pokoje, palubu, sluneční terasu, jídelní část, posilovnu, lázně, arzenál pro vodní hrátky, potřeby pro rybaření, bazén, tobogán a další vychytávky. Luxusní superjachta je určena pro 32 lidí a je doporučovány spíše rodinám s přáteli.

Více na burgessyachts.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze