Top hledané
Výsledky (0)
Nedají se vymazat, zapomenout, převést ani vyměnit. Luxusní zážitky jsou ty, o kterých se vám bude snít ještě roky.

LUXUSNÍ ZÁŽITKY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ ZÁŽITKY

Luxusní zážitky jsou na celý život. Jsou to ty okamžiky, kdy se vám zrychlí dech a zastaví srdce, jsou to dojmy, emoce a události, na které se nezapomíná.

Říká se, že ty nejlepší věci se koupit nedají, luxusní zážitky však ano. Ať už jde o cestování, adrenalinové zážitky, výlety nebo cokoliv jiného, co ve vás zanechá dojmy, z těchto luxusních zážitků se stanou nezapomenutelné vzpomínky.
Hlad po luxusních zážitcích den ode dne roste. Součastná generace se totiž prý více identifikuje tím, kde byla a co zažila, než tím, co všechno vlastní. Zároveň se generace bohatých lidí dostává do důchodového věku a raději než pořizování nových luxusních věcí své peníze investuje do luxusních zážitků.

LUXUSNÍ ZÁŽITKY – NEJLEPŠÍ DÁREK

Čím jiným obdarovat své nejbližší, než luxusními zážitky, které v nich zůstanou navždy. Darujte to, o čem už dlouho sní a co si nemohou jen tak dovolit. Luxusní zážitky jsou jako dělané k obdarovávání. Navíc jsou originální a vy budete mít jistotu, že nikdo jiný oslavenci takový dárek nedá.

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

Andrenalin

To vzrušení, ke kterému při adrenalinu dochází, některé přitahuje víc, než cokoliv jiného. Andrenalinové luxusní zážitky najdete v podobě akrobatických letů větroněm, kurzů přežití, kurzů potápění, bungee jumpingu a mnoho dalších.

Pobytové zážitky

Luxusním zážitkem se může stát také romantický pobyt na zámku, pobyty s luxusním wellness, párty v luxusní vile nebo gurmánský pobyt pro všechny milovníky dobrého jídla a pití.

Zážitky jen pro muže?

Rychlá auta, tréninky novodobých gladiátorů nebo projížďka tankem. Že tyto luxusní zážitky určeny jen pro muže? Omyl, i ženy si mohou vyzkoušet cokoliv, na co si jen pomyslí.

Luxusních zážitků najdete na trhu nespočet a každý z nich vám jistě přinese pocit euforie a nadšení. Tak hurá do toho.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze