Top hledané
Výsledky (0)
Milujete luxus všeho druhu a rádi se obklopujete luxusním zbožím? Nebo jen hledáte vhodný luxusní dárek? Luxusní zboží Praha jsou jasnou volbou v obou případech.

LUXUSNÍ ZBOŽÍ PRAHA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ ZBOŽÍ PRAHA

Luxusní zboží Praha – co do něj můžeme zařadit a co už ne? Luxusním zbožím se rozumí především oblečení, šperky, kosmetika, víno, ale také luxusní nábytek, elektronika nebo manažerské potřeby.

Luxusní zboží v České republice je spíše určitou demonstrací postavení a lidé ho kupují spíše z touhy po uznání.  Symbolem luxusu jsou pro nás drahá auta, šperky, hodinky a móda. Mezi luxusní značky a označení luxusního zboží však často zařazujeme i věci, které luxusní nejsou a v jiných zemích jsou tyto značky spíše podřadné.

Luxusní zboží je většinou výsledkem luxusní světové značky. Luxusní zboží Praha tedy najdete především na Pařížské ulici, která je proslulá luxusními butiky a najdete v ní vše od šatů, přes šperky, až po drahé kabelky. Ale není to jediné místo, kde luxusní zboží Praha najdete. Místa, která bychom mohli nazvat zónami luxusního zboží, se velice rychle rozrůstají a lidé si luxusní zboží Praha mohou pořídit také na ulici Rytířská, Široká nebo Havířská.
A jak je to cizinci? Více, než polovinu prodaného luxusního zboží u nás koupí právě cizinci. Ještě pár let nazpátek luxusní zboží Praha nakupovali především Rusové. Dnes už v nákupech vede spíše čínská klientela, která nejvíce utrácí nejen za módu luxusních světových značek, ale také za drahokamy nebo proslulý český křišťál.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

 Trh s luxusním zbožím, nejen u nás, ale po celém světě velice rychle roste, ale ne úplně každý si jej může dopřát a proto se stále častěji stává terčem mnoha padělatelů. Ochrana značek a patentů v Evropě spadá pod Úřad pro harmonizaci vnitřního trh, ten tvrdí, že legální výrobci luxusních značek jsou ročně ochuzeni o desítky miliard eur, za což mohou poděkovat právě padělatelům.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze