Top hledané
Výsledky (0)
Česká republika – země dobrého piva, pěkných žen a nádherných památek. A nejen to! V poslední době i sem putuje mnoho luxusních značek, zvláště pak do Prahy. Které luxusní značky Praha hostí?

LUXUSNÍ ZNAČKY PRAHA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
LUXUSNÍ ZNAČKY PRAHA

Luxus – přepych, pro někoho nadbytek, synonymum bohatství, určitého druhu pohodlí, pro někoho životní styl. Ať už přemýšlíte o luxusu jakkoliv, luxusní značky vám dopřejí přesně to, co od nich očekáváte. Originalitu, nadčasovost, exkluzivitu i záruku, že v těchto luxusních hodinkách nebo v tomto luxusním autě rozhodně nepotkáte každého druhého člověka. 

Luxusní značky Praha jsou častým středem pozornosti cizinců. U nás nejvíce luxusního zboží nakoupí Rusové, Číňané i Američané. Ale ani Češi se nenechají zahanbit, i když luxusní zboží berou spíše jako pozlátko, kterým poukazují na svou prestiž, než jako spotřební zboží, které potřebují k životu.

Praha je velkým lákadlem pro všechny luxusní značky. A není divu. Vždyť Praha je nejvíce navštěvovaným místem střední Evropy. Na high streets je nedostatek volných maloobchodních prostor a poptávka stále roste. Praha ve srovnání s ostatními velkými městy střední a východní Evropy, kromě Moskvy, nabízí nejvíce luxusních značek. Mezi high streets Prahy patří známá Pařížská ulice, ulice Na Příkopě a Václavské náměstí.

Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m, Praha 7

LUXUSNÍ ZNAČKY - PAŘÍŽSKÁ ULICE

Kam jinam za luxusními značkami v Praze, než na známou Pařížskou ulici. Vystříbřené výlohy s čistou prezentací, kvalitní materiál veškerého zboží i příjemné asistentky, která vám vždy rády pomohou s výběrem. Najdete zde úžasné módní butiky v čele se světovými značkami jako je Prada, Gucci nebo Christian Dior, luxusní hodinky značek Rolex nebo Beny, neodolatelné šperky, pod kterými se podepsaly značky jako je Tiffany&Co. nebo Cartier, voňavou kávu nebo vynikající oběd si můžete dát v Le Moules nebo Cantinetta Fiorentina a svůj den zakončit v luxusním apartmá prvotřídního hotelu InterContinental.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze